1 Yıllık League of Legends Maceram

Merhaba Fakir Yazar Okurları

2013 yılında League of Legends’ ın kaçıncı sezonuydu tam hatırlamıyorum, League of Legends‘a başladım. Oyunu arkadaş çevrem ile oynamak daha zevk verdi, oynadığım kişiler çocuk yaşta kişiler değildi. Avukat, Öğretmen, İş adamı, Mühendis, Üniversite Öğrencisi vb. gibi yetişkin insanlar ile oynadım.

Oyun; rekabeti gerektiren bir oyun. Yenilgiyi hazmedemeyen, başarısızlığı kabullenemeyen birisi League of Legends’ı oynamaması daha sağlıklı diyebilirim. Bende dahil bu kişilere başarısızlığı kat iyen kabullenemem. Doğamda yok bu 🙂  Arkadaş çevrem ile her akşam takım oluşturup takım karşılaşmaları oynamaya başladık. Bir süre sonra kendi aramızda birbirimizi kırıcı cümleler, suç atmalar, küfürleşmeler vb. şeyler ortaya çıktı birbirimizi tanıyamaz hale geldik oyun yüzünden kavgalar oluyordu arkadaş çevremde.

Kendi Kendime söz verdim. Askerden döndüğüm de League of Legends’ı oynamayacağım diye, döndüm bilgisayarıma dahi kurmadım. Hesabımı bir arkadaşa verdim, sıfırdan uğraşmasın girsin oynasın diye 🙂

League of Legends Oynadığım zamanlar eğer üzdü isem takım arkadaşlarım olan: Ercan Bakaç, Nurcan Bakaç, Engin Aydın, Mehmet Kocaman, Öncel Abla, Barış Sağırkaya, Nuri, Emrah Işık ve İsmini unuttuğum için yazamadığım herkesten özür diliyorum 🙂 Bu tür oyunlar insanın dengesini bozuyor.

League of Legends oynarken bir çok kişi çevresindeki insanları bile tanımıyor. Twitch.tv’de  stream’de Annesine Babasına bağıran mı ararsın, oyun yüzünden arkadaşlarına küfür eden mi ararsın ne ararsanız var. İnternette videoları mevcut.

Adam ekrana kafa atıyor yahu?  😀

Keşke oyunları oyun gibi tadında bırakarak oynasak.

Eğer benim gibi Yenilgiye ve Başarısızlığa katlanamayan biri iseniz League of legends gibi oyunları kesinlikle oynamanızı tavsiye etmiyorum. 

Saygılar.

Fakir Yazar.1 Yıllık League of Legends Maceram” için 5 yorum

 • 16 Aralık 2016 13:57 Erhan Cevapla

  Kötü bir LOL deneyiminiz olmuş. Oyunu zamanında bırakarak çok doğru bir karara imza atmışsınız.
  Bir zamanlar Knight Online vardı başımızın belası diyerek saatlerce hareketsiz oynadığımız. Şimdi de LOL var. Hakkımızda hayırlısı olsun artık. Başarılar.

  • 16 Aralık 2016 14:04 Fakir Cevapla

   KO zamanında benim bilgisayarım yoktu beni sıyırdı geçti. O dönem zaten başarı sağlayamadı bütün okullar Ko Yüzünden mezun veremediler 😀 ehehehe yorum için teşekürler

 • 16 Aralık 2016 18:05 kamil şekerci Cevapla

  lol oynayan arkadaşlarım benide çok davet etti abi çok eğlenceli diye iyi ki bir kere bile bulaşmamışım…

 • 28 Aralık 2016 09:41 BloggErcan Cevapla

  Şu oyuna oldum olası ısınamadım nefret ettim oyun çıktığından beri 1 kere oynamışımdır ondada dedim birdaha oynamıcam diye 🙂

  • 28 Aralık 2016 10:01 Fakir Cevapla

   Öküzün teki küfür ettiyse helede TR server ise normaldir veled i zina dolu 🙂 TR serverda hiç oynamadım Avrupa EU serverda 1 yıl oynadım. Tr de oynasam 1 yıl sabredemezdim zaten 🙂 Ömür törpüsü olurdu.

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Tavsiye Yazılar