Bunları da Okuyabilirsiniz
Fakir Yazar Açıldı!
Istakozlar ve Stres
Web Sayfası İstatistikleri İçin Yandex Metrica
Meteor Tehdidi
3. Dünya Savaşı
Aşk mı? Para mı?
Paylaş
Paylaşımı Kapat

1 Yıllık League of Legends Maceram

League of Legends
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
16.12.16
Yorum
5 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

2013 yılında League of Legends’ ın kaçıncı sezonuydu tam hatırlamıyorum, League of Legends‘a başladım. Oyunu arkadaş çevrem ile oynamak daha zevk verdi, oynadığım kişiler çocuk yaşta kişiler değildi. Avukat, Öğretmen, İş adamı, Mühendis, Üniversite Öğrencisi vb. gibi yetişkin insanlar ile oynadım.

Oyun; rekabeti gerektiren bir oyun. Yenilgiyi hazmedemeyen, başarısızlığı kabullenemeyen birisi League of Legends’ı oynamaması daha sağlıklı diyebilirim. Bende dahil bu kişilere başarısızlığı kat iyen kabullenemem. Doğamda yok bu 🙂  Arkadaş çevrem ile her akşam takım oluşturup takım karşılaşmaları oynamaya başladık. Bir süre sonra kendi aramızda birbirimizi kırıcı cümleler, suç atmalar, küfürleşmeler vb. şeyler ortaya çıktı birbirimizi tanıyamaz hale geldik oyun yüzünden kavgalar oluyordu arkadaş çevremde.

Kendi Kendime söz verdim. Askerden döndüğüm de League of Legends’ı oynamayacağım diye, döndüm bilgisayarıma dahi kurmadım. Hesabımı bir arkadaşa verdim, sıfırdan uğraşmasın girsin oynasın diye 🙂

League of Legends Oynadığım zamanlar eğer üzdü isem takım arkadaşlarım olan: Ercan Bakaç, Nurcan Bakaç, Engin Aydın, Mehmet Kocaman, Öncel Abla, Barış Sağırkaya, Nuri, Emrah Işık ve İsmini unuttuğum için yazamadığım herkesten özür diliyorum 🙂 Bu tür oyunlar insanın dengesini bozuyor.

League of Legends oynarken bir çok kişi çevresindeki insanları bile tanımıyor. Twitch.tv’de  stream’de Annesine Babasına bağıran mı ararsın, oyun yüzünden arkadaşlarına küfür eden mi ararsın ne ararsanız var. İnternette videoları mevcut.

Adam ekrana kafa atıyor yahu?  😀

Keşke oyunları oyun gibi tadında bırakarak oynasak.

Eğer benim gibi Yenilgiye ve Başarısızlığa katlanamayan biri iseniz League of legends gibi oyunları kesinlikle oynamanızı tavsiye etmiyorum. 

Saygılar.

Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Türkiye’nin En Eyi Blogları “Bana Göre”
Sonraki Konu
Youtuber Olmak ve Takip Ettiğim Youtuber’lar
Yorumlar
Facebook'dan Yorum Bırakın
Fakir Yazar Üzerinden Yorum Bırakın
Bu yazıya 5 kişi cevap yazdı.
 1. Kötü bir LOL deneyiminiz olmuş. Oyunu zamanında bırakarak çok doğru bir karara imza atmışsınız.
  Bir zamanlar Knight Online vardı başımızın belası diyerek saatlerce hareketsiz oynadığımız. Şimdi de LOL var. Hakkımızda hayırlısı olsun artık. Başarılar.

  • KO zamanında benim bilgisayarım yoktu beni sıyırdı geçti. O dönem zaten başarı sağlayamadı bütün okullar Ko Yüzünden mezun veremediler 😀 ehehehe yorum için teşekürler

 2. kamil şekerci

  lol oynayan arkadaşlarım benide çok davet etti abi çok eğlenceli diye iyi ki bir kere bile bulaşmamışım…

 3. Şu oyuna oldum olası ısınamadım nefret ettim oyun çıktığından beri 1 kere oynamışımdır ondada dedim birdaha oynamıcam diye 🙂

  • Öküzün teki küfür ettiyse helede TR server ise normaldir veled i zina dolu 🙂 TR serverda hiç oynamadım Avrupa EU serverda 1 yıl oynadım. Tr de oynasam 1 yıl sabredemezdim zaten 🙂 Ömür törpüsü olurdu.