Bunları da Okuyabilirsiniz
Türk Filmlerinin Unutulmaz Müzik Sanatçısı Osman İşmen
Kilo Vermek Elimizde
Organ Nakli Hayat Kurtarır!
Sinir Bozucu Sosyal Medya Reklamları
Çarşı Pazar Filmini İzledim
Rememory: Beyinde Tutulan Yaşanmış Anıları İzlemek
Paylaş
Paylaşımı Kapat

28 Mart’da Bir Fakir Doğmuş

fakirin doğum günü
Okunma Süresi
1 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
28.03.17
Yorum
10 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

Bir zamanlar köyde yaşayan sadece iki ineği ile geçimini sağlayan bir çiftin hikayesini anlatacağım, kısa bir yazı olacak okumanızı tavsiye ederim…  🙂

İneklerden elde ettiği süt ile geçimini sağlayan bu aile çocuk sahibi olmak ister ve istedikleri olur. Kadın hamile kalır. Hamileliğinin yedinci ayında aniden doğum sancısı gelir, o heyecan ile en yakın hastahaneye götürülür. Hiç umulmadığı anda sabaha karşı çocuk doğar tam anlamı ile 1 kilo 750 gram ağırlığında gelişmemiş bir çocuk doktorlar hemşireler “yaşaması çok zor” der. Anne Baba çok üzülmüş bir halde iken doğumu duyan akrabalar hastahaneye gelirler ancak bebeği görünce hepsi “Yaşamaz Ölür Bu” der.

Ancak yedinci ayında Dünya ya erken gözlerini açan bu bebek “ölür bu yaşamaz” diyenlere inat yaşam mücadelesini sürdürmüş. Pes etmemiş ve hala pes etmemekte şuan bu yazıyı yazıyor sizlere 🙂 Bugün Fakir’in Doğum günü 28 Mart 1990 🙂

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Türk Filmlerinin Unutulmaz Müzik Sanatçısı Osman İşmen
Sonraki Konu
Adres Soran Turist İle Vatandaşımın İmtihanı
Yorumlar
Bu yazıya 10 kişi cevap yazdı.
 1. Hocam gerçekten çok güzel bir makale olmuş. Doğum günün kutlu olsun ailenle beraber nice mutlu seneler diliyorum inşallah.

 2. fakir makir sende Allah ın bir kulusun 🙂 seni de sevmeli, ağladığında yaşını silmeli, senide güldürmek için maymunluklar yapılmalı. doğrum günün kutlu olsun arkadaşım.

 3. İyi ki doğmuşsunuz! Hayata tutunmuşsunuz ne güzel, uzun sağlıklı huzurlu bereketli sevgi dolu bir yaşamınız olsun…

 4. o köyde yaşayan fakir aile, nice zengin ailelerden daha zengin bence. doğan oğlu da fakir yazar değil aslında zengin yazar demek lazım. doğum günün kutlu olsun hocam 🙂

 5. Hocam çok güzel bir şekilde anlatmışsınız doğum gününüzü, gerçekten çok beğendim. Ayrıca doğum gününüzü kutlar yaşamınız boyunca sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

 6. Hocam, bir fakir olarak doğdunuz ancak bilgi zengini olmaya doğru gidiyorsunuz umarım yaşamınızın her gününde size faydası olacak şeyler öğrenir ve her gününüz en güzel gününüz olarak geçer. Allah hayırlı ömürler versin, doğum gününüz kutlu olsun. 🙂

 7. Dogablogu.net

  İyi ki doğmuşsunuz. Ailenizle huzurlu, sağlıklı nice mutlu yıllar dilerim.

 8. memduh ün

  Çok güzel yazmışsınız umarım devam eden hayatınızda daha rahat yaşarsınız mutlu seneler dilerim.

 9. Allah uzun ömürler versin hocam. Ailenizle birlikte sağlıklı ve hayırlı bir hayat geçirmenizi temenni ederim.

 10. Çok güzel olmuş ellerine ve emeğine sağlık kardeşim