Bunları da Okuyabilirsiniz
Öldürseniz Bile Bırakılmayacak Alışkanlıklar!
Video Oyunlarındaki Silahları Gerçeğe Dönüştüren Metal Sanatçısı
Yabancı Dizi Öneri Sayfası
Şimdiye Kadar Yayınlanmış Osmanlı Dizileri
Beyaz Kağıt ve Kömür Karası Kalem
Okul Kırtasiye & Malzeme Alışverişi Nasıl Yapılır?
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Ağzı ile İçmeyip Sosyal Medya’yı Kirletmek

Sosyal medya içicileri
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
20.12.16
Yorum
7 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

Sosyal Medya ‘da Facebook, İnstagram ve Twitter’ın büyük ilgi görmesi nedeni ile artık her şeyi sosyal medya da paylaşır olduk.

Son zamanlarda benim arkadaş çevremde görüyorum bu tür yazıları, sizlerin çevresinde de böyle arkadaşlarınız vardır sanırım. Saati şaşmaz akşam 21:00 dan sonra gece 00:00′ a kadar gelir bu yazılar. Adam içiyor Rakıyı, Birayı, Votkayı işte ne zıkkım ise Alkol’ü daha sonra yazmaya başlıyor Facebook’dan ve Twitter’dan çok belli içtiği.

Örnek Çevremdeki İçkili Adam Paylaşımları

-“Sıkıntı yok Paşam herkes yaptığının bedelini ödeyecek …!Peh peh peh peh… içipte yazılmış bir cümle görsen karıncayı incitemez.

-“Arkamdan konuşan insanların, hayallerinde imzam var …! Kesinlikle içilmiş de yazılmış bir yazı, evet millet hep seni konuşuyordu.

-“bn onsuz yasayamam bn onsuz ölürüm bunu herkes bilsin ben onu çok seviyorum asla vazgecmem onu bnden baska seven olursa sonuçlarına katlanır bni kimse boş sanmasın”  Bunu yazan benim askerlik arkadaşım, her içtiğinde ya intihar edicem,  ya da ölücem der en son bunu paylaşmış 🙂

-“Ya bazıları haddini bilmiyor yada biz öğretemedik..Ya birileri sabır zorluyor yada biz felaketin sonucunu gösteremedik..Bak sen şuna! Senden mi öğrenecektik haddi 🙂 Elinde bir rakı bardağı ile yazılmış..

Orta okul yıllarımdayken ağzı ile içmeyenler genellikle sokaklarda içip içip bağırırlardı. Artık Sosyal medya’ya taşındı bu olay 🙂 Bir yandan iyi bir şey tabi ki… Milleti rahatsız etmiyorlar ses ve gürültü açısından.

Bu tür paylaşımlardan rahatsız oluyor muyum? Evet oluyorum, ancak görmezden geliyorum. 🙂 Çok Abartırsa Facebook paylaşımlarını gizliyorum oluyor bitiyor.

Saygılar.

Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Bir Mango Ağacı Hikayesi
Sonraki Konu
Oyun için Masa Üstü mü? Laptop mu?
Yorumlar
Facebook'dan Yorum Bırakın
Fakir Yazar Üzerinden Yorum Bırakın
Bu yazıya 7 kişi cevap yazdı.
  1. Gerçekten taşıyamayacağı sözleri yazanlar çok fazla var. Seviyorlar böyle takılmayı 🙂

  2. Kafa iyiyken nasıl tuşları görüyor nasıl yazıyorlar hayret ediyorum 😀

  3. Bir tane de benden olsun o zaman 🙂 Alttan aldik yeteri kadar, bundan sonra herkesi ederi kadar…

  4. Alkolün her türlüsüne karşı olan biri olaraktan; benim kişisel önerim her ne yapılacaksa başkasını rahatsız etmeyecek şekilde yapılmasıdır. Zirâ senin özgürlüğünün başladığı yerde, benim özgürlüğüm kısıtlanır konusu vardır.

  5. güzel bi yazı olmuş teşekkürler.

  6. klavye delikanlısı tabiri bunlar için çıktı sanırım 🙂 sosyal medya gerçek üstü bir alan, herkes ikinci kimlikleri ile dolaşıyor orada.

  7. Evet gerçekten böyle tipler var ve onlar yerine ben utanıyorum 🙂 Ayrıca arada girip yazılarınızı okuyorum ve çok beğeniyorum, daha iyi yerlerde görme umidiyle iyi çalışmalar.