Bunları da Okuyabilirsiniz
Sıcaklar İçin Klimalı Giysi İstiyorum!
İnternetin Dahi Çocuğu Aaron Swartz
Dövüş ve Aksiyon Sevenlere Çorak Topraklar
Müzelerimiz Avrupa Kupalarıyla Dolu
Yararlı mı? Zararlı mı? Tuz Kullanımı
Gelecekte İnsanlar İçin Tehdit Oluşturabilecek Robotlar
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Bilgisayar mı Toplayacaksın? Donanımcı Baba Önerileri!

Donanımcı Baba
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
06.02.17
Yorum
21 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

Bu yazımda donanım hakkında bilgisi ve deneyimi iyi olan birisini “Donanımcı Babayı” anlatacağım. 🙂 Donanımcı baba isminden de anlaşıldığı gibi donanımın Babası olan Ayhan Tarakçı’ nın hayat verdiği 5 yıldan beri yayında olan bir donanım platformu. Bir çok kişi bu platformdan yararlanıyor.

Donanımcı Baba Neler Yapıyor?

Donanımcı babayı aylık her bütçeye göre bilgisayar topladığı “Oyun bilgisayarı toplama Rehberi” adlı makaleleri ile tanıdım. Her ay  Giriş Segmenti ( 1200-1600 tl ),  Orta Segment ( 1600-2500 tl ), Üst Segment ( 2500 – 4500 TL ) ve Zirve ( 5000+ ) 4 kategoride oyun bilgisayarları toplar amd ve intel olarak sizde bütçenize göre bu önerdiği oyun bilgisayarlarının parçalarını alarak bir oyun bilgisayarı sahibi olabilirsiniz.

Örnek: Kasım ayı Oyun bilgisayarı toplama rehberi

Ayrıca sadece Oyun Bilgisayarı Toplama konusunda değil; Donanım, incelemeler, oyun ve yazılım, teknoloji konusunda bir çok yazı ve kaynak bulabilirsiniz.

Donanımcı Baba Forum, Youtube, Facebook, Twitter

Bilgisayarınızın Donanımı hakkında bir sorun yaşarsanız yada oyun bilgisayarı toplama hakkında kafanızda oluşan problemleri çözmek için donanımcı baba forum ve facebook adresi üzerinden yazabilirsiniz. Sadece Donanımcı baba değil, Platformu kullanan bu konuda bilgili kullanıcılar tarafından sorununuz çözülüyor. Ancak bir teşekkür etmeyi unutmayın. Son zamanlarda youtube sayfasından da bilgilendirici videolar yayınlamaya başladı donanımcı baba keyifle takip ediyorum.

Oyun Bilgisayarı Toplamak için Neden Bu işte iyi Birinden Tavsiyeler almak Gerekiyor?

Genelde Aileler çocuklarına fiyatları makul diye bilgisayar ile alakası olmayan sadece getirdiği ürünleri bir ton taksit yapıp satan yerlerden bilgisayar alıyorlar. Ancak donanımcı baba gibi bir sayfadan yardım alsalar verdiği para ile çok daha iyi bir bilgisayar toplayacaklarını anlayacaklar. Biraz da çocukların sabırsızlığından kaynaklanıyor bu durum. Olsun da nasıl olursa olsun 2 gün sonra bilgisayar çöp 🙂

Donanımcı Baba: http://www.donanimcibaba.com
Donanımcı Baba Forum: http://forum.donanimcibaba.com/

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Twitch.tv Conan Exiles Oyunu ve Çıplaklık Olayı!
Sonraki Konu
Canlı Maç İzlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın