Bunları da Okuyabilirsiniz
Tankları Seviyor İseniz World of Tanks Oynayın!
Sanal Gerçeklik (VR) Teknolojisi
Aşk mı? Para mı?
Modern Kölelik
Vegan Yaşam Tarzı
Istakozlar ve Stres
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Okunma Süresi
13 Dakika
Yazar
Kürşat
Yazı Tarihi
04.12.17
Yorum
0 yorum

Merhaba Fakir Yazar okurları;

Kızlar karmaşıktır ve herkeste olduğu gibi her kız farklıdır ve farklı davranacaklardır. Bir kızın sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlamaya çalışıyorsanız, bazı işaretlere dikkat etmeniz gerekir. Seninle konuşmaya çalıştığında açık işaretlere dikkat etmek için zaman ayırın ve sonra cesur olun ve sizi sevip sevmediğini öğrenmek için onunla konuşmaya başlayın.

 1.İşaretleri Okuyun

Dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden birisi, bir kız sizinle ilgileniyorsa sizi meraklandırıyordur. Peki kız, kasıtlı olarak mı ilgileniyor? Bir kız sana ilgi duyabilir, eğer kişisel sorular sorarsa, seni ve hayatını önemsediğini ve seni daha fazla tanımak istediğini gösterir. Ama bunu sadece güler yüzlü bir kızla karıştırmayın. Bazı kızlar, insanlarla sohbet başlatmada gerçekten iyi olabilirler veya küçük bir konuşma becerisine sahip olabilirler. Bir kız sizi tanımaya zaman ayırarak vakit harcıyor, hobileriniz ve ilgi alanlarınız hakkında bilgi ediniyorsa onun da zamanla aynı şeylerle ilgilendiğini görebilirsiniz. Böylece ikinizde de ortak noktalar olur. Böylece o kızı daha ilgi çekici bulabilirsiniz.

İşaretleri Okuyun

İşaretleri Okuyun

2. Kıza Karşı Savunmasız Kalmamaya Dikkat Edin

Bir kız sizi tanımak için yollar ararken sizi daha savunmasız hale getirebilir. Bir kızın sizi sevip sevmediğinden emin değilseniz ona biraz kişisel sorular sorun. Kız rahatsız oluyorsa ya da şaşkına dönüyorsa büyük ihtimal sizinle ilgilenmiyordur. Fakat açılmaya ve sana herkese söylemeyeceği şeyleri söylemeye istekli görünüyorsa  o da seninle ilgileniyordur. Kızlar karmaşık olabilir ve onları anlamak için mükemmel bir formül yoktur. Sırf sana açıldı diye de kesin olarak senden hoşlanıyor diye bir şey yoktur. Ya da sırf sessiz diye senden hoşlanmıyor diye bir şey söylenemez. Kızlara karşı sabırlı olun ve birbirinizin aynı olabileceğinizi düşünüyorsanız ona karşı savunmasız olun ve onun da savunmasız olup olmadığına dikkat edin.

3. İpuçları Arayın

Kızlar sık ​​sık ilgilendikleri kişilere ipucu vermeyi sever, böylece bir hareket yapacak ilk kişi olmak zorunda kalmazlar. İpuçları zor olabilir. Bir kız, belli bir filmi görmek istediğini ancak kimsenin onunla birlikte gitmek istemediğini söylerse, onunla gitmek istediğini ima ediyor olabilir ya da sadece bir gerçeği söylüyor olabilir. Bu durumda cesur olup kızın gerçekten ne istediğini kendisine sormalısınız. Bir kıza ipucu bırakmanın bir başka yolu, bir konuda yardıma ihtiyacı olup olmadığını teklif etmenizden geçer. Yardıma ihtiyacı olmasa bile, yardımınızı sunarak bir şey kaybetmezsiniz.

4. Arkadaşlarıyla Nasıl İletişime Girdiğine Dikkat Edin

Bir kız sizinle ilgileniyor ve arkadaşlarına da sizi sevdiğini söylüyorsa, kızın arkadaşlarına yaklaştığınızda hepsinden bir tepki göreceksinizdir. Bazı kızlar, duygularını gizleyen arkadaşlara sahipken, bazıları da kıkırdayan veya onlara yaklaştığınızda tuhaf davranmaya başlayan arkadaşlarla çevrilidir. Yaklaştığınız bir kızdaki davranış değişikliği, sizi sevdiğini göstermek için yararlı bir işaret olabilir.

Arkadaşlarıyla Nasıl İletişime Geçiyor

Arkadaşlarıyla Nasıl İletişime Geçiyor

5. Gruptaki Hareketlerine Dikkat Edin

İkiniz aynı organizasyonda bulunuyorsanız veya aynı arkadaş grubuna sahipseniz, grupta nasıl zaman geçirdiğine dikkat edin. Bütün zaman boyunca belirli bir arkadaş grubuyla vakit geçiriyor mu, gruptan gruba atlıyor mu yoksa zamanının çoğunu sizinle mi geçiriyor? Bir grup insanın bulunduğu bir odada oturuyorsanız ve kız da odanın karşısındaysa, onunla göz teması kurmayı deneyin. Kendisinin zaten size baktığını fark edebilir ya da sizi gördüğünüzde utanarak gülümseyebilir veya sizi görmekten mutlu olduğunu gösterebilir. Onunla göz teması kurduğunuzda yüzünde çıkan ifadeyi izleyin. Senden hoşlandığının bir işareti olabilir.

6. Sosyal Medyaya Bakın

Bazı kızlar sosyal medyayı başkalarına hayatlarında neler olduğunu göstermek için bir çıkış noktası olarak kullanırlar; bu nedenle o kızın hayatının büyük bir parçasıysanız, onun size mesaj vermek için paylaştığı birkaç resim olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca paylaştığınız resim ve durumlarınızı da beğenerek size işaret yolluyor olabilir.

7. Aşırı Analiz Etme

İlişkiler ve insanlar karmaşıktır. Çünkü sizden gerçekten hoşlanan bir kızla tanışabilirsiniz ama bu kızın sizden hoşlandığına dair hiçbir işaret olmayabilir. Sabırlı olun, onu tanımanın zamanı geldiğinde, işaretleri anlamaya çalışmak yerine, onunla yüz yüze bir konuşma yapın.

8. Flört İçin Dikkat Edin

Bir kızın senden hoşlandığını söylemesinin en yaygın yollarından biri de sizinle flört etmesidir. Bir kız, çevrenizdeyken çok güldüğünde, omzuna dokunmak ya da sarılmak gibi fiziksel dokunuş başlatırsa, ya da sizinle eğlenceli bir şekilde tartışırsa sizinle ilgileniyor olabilir. Her kız farklı olduğundan, flört etmek her zaman bir kızın ilgisini çektiği anlamına gelmez, ancak sizi potansiyel sevgili olarak görüp görmediğini bilmek iyi bir başlangıç ​​işaretidir. Bazı kızlar flört etmeyi eğlenceli bulabilirken bazıları da reddedilme korkusu yüzünden hiç flört etmemektedir.

9. Vücut Diline Dikkat Edin

Beden dili, bir durumu hissetmek ve bir kızın sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlamanın harika bir yoludur. Bir kızla beraberken sizinle göz teması kurmuyorsa ilgilenmediğinin bir işareti olabilir. Ama sizinle göz teması kurup konuştuğunuzda size yakınlaşıyorsa ve size nazikçe gülümsüyorsa sizden hoşlanıyor olma ihtimali yüksektir.

Vücut Diline Dikkat Edin

Vücut Diline Dikkat Edin

10. Görünümüne Dikkat Edin

Bir kız sizi etkilemeye çalışıyorsa, kıyafet, saç veya makyajına ​​daha fazla zaman harcayabilir. Onu fark etmenizi ve onun çekici olduğunu düşünmenizi istiyordur. İlgilendiğini düşündüğün kız daima güzel görünüyorsa, bunu söylemek zor olabilir. Durum buysa, farklı bir şey yapıp yapmadığına dikkat etmeye devam edin. Saç rengini değiştirip değiştirmediğine, yeni bir giyim tarzı denediğine ya da yeni bir parfüm kullanıp kullanmadığına dikkat edin.

11. Onu Anlamaya Çaba Gösterin

Bir kız sizi daha iyi tanımaya çalışabilir, çünkü o sizi seviyordur, onun duygularını ve niyetlerini anlamanın harika bir yolu kendisini daha iyi tanımaktır. Onunla vakit geçirirken ve onunla konuşurken, hayatıyla ilgili sorular sorun ve sizinle ve nasıl ilgili olduğunu dikkat edin. Bu, ikiniz arasında bir şeylerin olup bittiğinden nispeten emin olduğunuzda, ilişkiniz hakkında konuşmaya başlayabileceğiniz adımdır.

12. Sizinle Zaman Geçirmesini İsteyin

Bir kızın sizinle ilgilenip ilgilenmediğinden emin değilseniz, bunu anlamanın en iyi yolu sizinle zaman geçirmesini istemektir. Biriyle ilgilenen bir kız kesinlikle buna evet diyecektir. Aynı ortamdayken gece boyunca onu gözlemleyip, sizi sadece bir arkadaş gibi görüp görmediğini ya da bundan daha fazlası olarak mı gördüğünü araştırın.

Beraber Zaman Geçirin

Beraber Zaman Geçirin

13. Arkadaşlarınızdan Ya Da Başkalarından Bilgi Edinin

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığına dair tüm işaretleri araştırdığın halde hala hoşlandığından emin değilsen arkadaşlarınla ve çevrenle konuşma vaktin gelmiştir. İlişkisi olan diğer insanlarla konuşun ve onlardan, kendilerinden hoşlanıldığını nasıl anladıklarını sorun.

14. Onunla Flört Etmeye Başlayın

Bazı kızlar, kişinin kim olduğuna bakmaksızın flört ederler ancak bazıları da kendileriyle flört edilmedikçe flörtten uzak dururlar. Hoşlandığın kız utangaç ve belirsiz birisi gibi duruyorsa onunla flört etmeye çalış, nazikçe konuş, gülümse ve sarıl. Seninle ilgileniyorsa, o da flört edebilir ya da ilgilenmiyorsa flörtten uzak durabilir.

Flört Etmek

Flört Etmek

15. Cesaretini Topla ve Sor

Eğer bir kızı sevmiyorsan ve zamanla ilişkiyi ilerletmeyi planlamıyorsan o kıza seni sevip sevmediğini sormayın. Çünkü bunu öğrenmen için bir neden yoktur. Ama onu seviyorsan ve ilişkinin farklı bir yola girmesini istiyorsan sevdiğinizi söylemek onu mutlu edecektir.

Bi zahmet artık sor yani…

Benden size bir fakir yazar tavsiyesi dobra olun açık açık konuşun. Olumsuz cevap alırsanızda üzülmeyin kaybedeceğiniz ne var ki? Mesajdır, watsappdır, araya arkadaş sokup ona söyletmek vesaire şeylerle uğraşmayın.

Direk kendiniz gidin görüşün ve hislerinizi açın.

Saygılar.

Fakir Yazar ve Kürşat.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
1 Aralık Dünya AIDS Günü
Sonraki Konu
Erken rezervasyon otelleri 2018 indirimlerini açıkladı.
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın