Bunları da Okuyabilirsiniz
Smart Parking – Akıllı Otopark Sistemi
Susuzluk ve Suyun Önemi
Feminist Film Kuramı
Sırt Ağrısı ve Nedenleri
Derviş Zaim’in Kıbrıs’a Bakışı
2017 Yılının En İyi Netflix Dizileri
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Çarşı Pazar Filmini İzledim

çarşı pazar'ı İzledim
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
13.12.16
Yorum
6 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

Çarşı Pazar filmini anca izleme fırsatı bulabildim. Güzel bir komedi filmi olmuş oyuncu performansları da gayet iyi.

Çarşı Pazar Konusu

Kahraman, geçimini aile büyükleriden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman’ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul’dan gelmiştir ve Kahraman’ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman’ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay’la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay’a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

Değinmeden edemeyeceğim “Elif Nur Kerkük” bu ne güzelliktir yahu beni benden aldı o gülümsemeleri film boyunca hayran kaldım kendisine 🙂 <3

Ayrıca Sevdiğin Kızın Yanından Ayrılırken Kafa ile Tokalaşmak Nedir La? 😀 AHAHAHAHA…

Tokat Halkına Sevgiler Saygılar.

Fakir Yazar.


Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Bir Fare Kapanı Hikayesi.
Sonraki Konu
Yabancı Birinden Bir Kase Erişte
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın