Crypto Tab ile Bitcoin Kazanabilirsiniz.

Daha önce sizlere şu an dünyada var olan sanal paraların birkaçından bahsetmiştim. Bitcoin de bu sanal paraların en değerlisi durumunda. Her ne kadar biz zamanlar 19.000 dolara kadar yükselmiş olsa da şu an 6.500 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin, ülkemizde doların yüksek olması sebebiyle hala çok değerli. Bitcoin hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için daha önce yazdığım bitcoin hakkında bilgiler konusunu ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda Crypto Tab‘dan uzun uzun bahsedeceğiz.

Bitcoin’i direkt olarak para karşılığı satın alabileceğiniz gibi pahalı ekran kartları ile madenciliğini de yaparak çıkarabilirsiniz. Ama Şubat 2018’den itibaren Crypto Tab denilen bir sistemle tarayıcınız üzerinden, işlemcinizin gücüne bağlı olarak BTC kazanabilmeniz mümkün olmuştur.

Crypto Tab Nedir?

CryptoTab tamamen Google ve Blockchain şirketleri ile anlaşmalı bir şirkettir. Blockchain ise uluslar arası en iyi sanal cüzdan olarak bilinir. Tabii isteğe göre Paribu‘yu da kullanabilirsiniz. Kullanmaya başlamak için sadece bir uzantı kurmanız ya da Cryptotab’ın tarayıcısını indirip Google ya da Facebook hesabınızla bağlanmanız yeterlidir. Sonrasındaysa işlemcinizin gücüne ve davet ettiğiniz arkadaşlara göre para kazanabilirsiniz. Uygulama açık olduğu sürece istediğiniz gibi film izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. İşlemcinizin çalışmasındaki artış, kişisel bilgisayarınızı kullanmanıza engel olmuyor. Gündelik yaşamınıza istediğiniz gibi devam edebilir ve hala para kazanmayı başarabilirsiniz. Yeter ki tarayıcınız açık olsun.

Üye olmak ve BTC kazanmaya başlamak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://getcryptotab.com/1669354

Tarayıcınızı Kullanarak Bitcoin Kazanmanız Mümkün
Tarayıcınızı Kullanarak Bitcoin Kazanmanız Mümkün

Nasıl Para Çekebilirim?

Öncelikle şimdiye kadar para çekip de başarısız bir sonuç alan kimseyi görmedim. Yeteri kadar BTC biriktiğinde sağ üstte bulunan tırtıklı çizgiye tıklayıp Para Çek ya da Withdraw yazısına tıkladıktan sonra Paribu veya Blockchain sitesinden aldığınız bilgileri giriyorsunuz ve en geç 48 saat içerisinde kazandığınız para hesabınıza yatırılıyor. Ama para kazanmadaki en önemli olan nokta arkadaş daveti sistemidir. Davet ettiğiniz ve sizin linkinizle Cryptotab’ı kullanmaya başlayan herkes için daha fazla BTC kazanacaksınız. Ve bu bonus BTC’ler arkadaşlarınızdan kesilmeyecek. Şirket, kendi kazancından kesip sizlere verecek. Unutmayın, ne kadar çok referansınız olursa o kadar çok kazancınız olur.

Crypto Tab ile Para Çekme İşlemi
Crypto Tab ile Para Çekme İşlemi

CryptoSearch’i Kurmayı da Unutmayın

Bu uzantıyı kurarak kazandığınız Bitcoin’ler en az çekilebilecek miktardan az olduğunda bile çekim yapabilirsiniz. CryptoSearch, Crypto Tab’dan farklı bir uzantıdır. Chrome Web Mağazası üzerinden indirebilirsiniz. Tarayıcınızda ikisinin de kurulu olmasına dikkat etmelisiniz. Bilgisayarınızın ısınması ve harcadığı elektrik konusunda da çok fazla endişe etmenize gerek yok. Benim bilgisayarımın işlemcisi normalde 48 dereceyken Cryptotab’ı kullandığımda yaklaşık 66 dereceye yükseliyor. İşlemci sıcaklığı 80 dereceye ulaşmadan endişe etmenize gerek yoktur. Bitcon’i ilk olarak uzantı olarak kullandıktan sonra kendi tarayıcısını indirip kullanmaya devam ederseniz 3-4 kat daha hızlı para kazanmanız mümkün olur.

Bunun için de ilk kullanmaya başladığınızda Gmail ya da Facebook hesabınızı bağlamayı kesinlikle unutmayın.

https://getcryptotab.com/1669354

Saygılar.
Kürşat.Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Tavsiye Yazılar
Ailenin Önemi

Aile kavramı tüm insanlar için evrenseldir ve kutsal bir öneme sahiptir. To …