Bunları da Okuyabilirsiniz
Dövüş ve Aksiyon Sevenlere Çorak Topraklar
Kargo Şirketleri Fakir Yazar’dan Eleştiri
Bina Yönetim Sistemleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın!
En Çok Oynanan Google Play Oyunları
Organ Nakli Hayat Kurtarır!
Yararlı mı? Zararlı mı? Tuz Kullanımı
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Dövüş ve Aksiyon Sevenlere Çorak Topraklar

İnto the Badlans İnceleme
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
28.04.17
Yorum
5 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Bir kaç gündür Into the Badlands yabancı dizisine sardım. ilk sezon o kadar sürükleyiciydi ki 1 gecede bitirdim ilk sezon 6 bölüm, bölüm süreleri 45 dakika . İkinci sezonu izlemeye devam ettim. 🙂

Çorak Topraklar hakkında biraz yazı yazmak istedim. Dizi hem dövüş sahneleri hem efektleri hemde senaryo açısından bende büyük etki yarattığını söyleyebilirim.

Daniel Wu Başrolde!

İnto The Badlans Fakir Yazar Dizi Önerisi

Daniel Wu  yani Yin-Cho, Çin asıllı ABD’li yönetmen, yapımcı ve aktör. Kendisini daha çok dövüş sahnelerinden tanıyoruz. Dizinin ilk sezonunda ilk bölümün ilk sahnesi Daniel Wu’nun dövüş sahneleri ile başlıyor. İlk bölümü izleyince zaten gerisi geliyor bırakamıyorsunuz. Gerçekten rolünün hakkını veriyor Wu. Her bölüm Wu ve diğer karakterlere ait bol bol dövüş sahneler göreceksiniz. Dramatik sahneler ve muhteşem efektlerle sürükleyici bir dizi.

İnto the Badlands Konusu

Into the Badlands, uzak doğu dövüş figürlerini içinde barındıran, batıya yolculukla ilgili hikayelerin yer aldığı klasik Çin masallarına dayanır. Feodal baronlar (derebeyleri) tarafından yönetilen bir ülkede güçlü ve cesur bir savaşçının hikayesi konu ediliyor. Sunny (Daniel Wu) isimli büyük bir savaşçı ülkesini aydınlığa ve refaha kavuşturmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

Çorak Topraklarda bulunan baronlar arasında yaşanan çatışmaların arasında kalan Sunny’nin tek amacı eski hayatını unutup hamile olan eşini de alıp sakin bir hayat sürmek. Ancak baronların arasındaki rekabet Game of thrones kadar çekişmeli bir durumda.

İnto the Badlands Diğer Oyuncular

 • Orla Brady -Lydia
 • Sarah Bolger -Jade
 • Aramis Knight -M.K.
 • Emily Beecham -The Widow
 • Oliver Stark -Ryder
 • Madeleine Mantock -Veil
 • Ally Ioannides -Tilda ( en sevdiğim karakter rolünü çok iyi yapıyor.)
 • Marton Csokas -Quinn
 • Stephen Lang -Waldo

İnto the Badlands – Çorak Topraklar İlk Sezon Fragman

İnto the Badlands – Çorak Topraklar dizisini bir çok online dizi yayınlayan sayfada mevcuttur. Birinden  türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. Aksiyon ve Dövüş seviyor iseniz kesinlikle kaçırmayın…!

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Gelen Yorumların Web Sayfanız için Önemi
Sonraki Konu
Kahve İçmeden Kafası Çalışmayan Adam
Yorumlar
Facebook'dan Yorum Bırakın
Fakir Yazar Üzerinden Yorum Bırakın
Bu yazıya 5 kişi cevap yazdı.
 1. Güzel bir diziye benziyor, lakin ben daha çok bilim kurgu tarzında seviyorum. Bilim kurgu tarzında tavsiyelerinizi bekliyoruz..

 2. Bende ilk sezonunu bir gecede izlemiştim ve dövüş sahneleri çok hoşuma gitmişti. Daniel Wu dediğiniz gibi dövüşlerin hakkını veriyor ama Quinn karakteri çok daha hoşuma gidiyor adamın ayrı bir karizması var.

 3. Güzel Dizilere Benziyor Liste İçin Teşekkürler İzlenilmesi Gerekir.

  • Arkadaşım ben bir liste goremiyorum yazıda! Yorum sıkılır da böyle sıkılmaz. Güzel diziler demişsin 1 tane dizi tanitimi var gözünü sevim az oku…