Bunları da Okuyabilirsiniz
2016 Yılında Vefat Eden Ünlüler
2017 Yılının En İyi Netflix Dizileri
Şehirlerde Kalmayan Yeşillik
Kahve İçmeden Kafası Çalışmayan Adam
Temanız.com ve Yeni Fakir Yazar Teması
Mmorpg Evreni ve J. R. R. Tolkien
Paylaş
Paylaşımı Kapat

En Çok Oynanan Google Play Oyunları

Google Play oyunları
Okunma Süresi
5 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
06.01.17
Yorum
16 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

Evde, iş yerinde, boş zaman bulduğumuz her yerde hemen telefona sarılıyoruz ve bize alışkanlık yapan oyunu oynuyoruz. Genelde yolculuk sırasında telefonumdan  oyun oynamayı tercih ederim. Yolculuk için genelde Tren’i tercih ederim. Tren yavaş olsa da konforlu rahat kitapta okuyabiliyorum. Telefonumdaki oyunlar ile de rahat oynayabiliyorum otobüs gibi sıkış tıkış değil; geniş ve konforlu 🙂

En Çok Oynanan Google Play Oyunları

1- Clash Of Clans
SuperCell’in sadece 5 kişi ile yarattığı Clash of clans.  Mobil oyun deyince ilk aklıma gelen oyunlardan biri, akıllı telefonum olduğundan beri oynadığım ve bırakamadığım tek oyundur. Çok fazla oyuncu kitlesi var. Köyünüzü geliştirip klanlara katılıp köy savaşları yapıyorsunuz. Dünya çapında turnuvaları yapılıyor.

2- Candy Crush Saga
Çok büyük bir oyun git git bitiremedim. Sanırım 150 küsürlerdeyim. Halen yeni bölümler gelmekte. Oynar iken çıldırtacak şekilde sinir bozucu hale gelebiliyor bazen 1 şeker ile kaybediyorsunuz.

3-Subway Surfers
Sörfçü kız tren garındaki trenleri boyamayı çok seviyor birde inatçı bekçi olmasa. Sizin rekorunuz kaç? Dünya sıralaması olan bir oyun, oynar iken insanın parmakları yoruluyor. Oyun sırasında dikkatli ve çevik olmanız gerekiyor eğer telefonunuz iyi değil ise donmalar oluyor. Oyunda ufak bir donma bekçinin sizi yakalamasına neden olur 🙂

4-Score! Hero
Nefes kesen 3B görseller, ara sahneler ve animasyonlar. Futbolu seviyor iseniz bu oyun sizi bağımlı yapacak kadar kaliteli bir oyun, gol atmak için bir çok taktik var. Bu sizin oyun zekanıza kalmış birşey. Son derece popüler bir oyun.

5-101 Yüzbir Okey Plus
Yüzbir Okey, okey oynamayı sevenler ben bu işte ustayım diyenler için harika bir oyun. Oyuna Facebook hesabınız ile giriş yapabilir, online olan arkadaşlarınızı görüp tek dokunuşta masalarına katılabilirsiniz. 101 Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

6-Clash Royale
Clash Royale Supercell’in Clash of Clans’dan sonra piyasaya sürdüğü ve büyük ilgi gördüğü 1 vs 1 karşılaşma oyunu. Oyundaki savaşan askerler Clash of clans’daki askerler ile aynı. Her 2 tarafta da 1 ana kule 2 yan kule bulunur amaç karşı tarafın ana kulesini yok etmek. Son güncelleme ile Arena sistemi geldi ne kadar kazanır iseniz o kadar fazla ganimet kazanıyorsunuz 🙂

7-Online Kafa Topu
Online Kafa Topu 10 milyon kişinin oynadığı en popüler Türk yapımı online futbol oyunudur. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla canlı 1’e 1 maçlar yapıp süper güçlerle oyunun kaderini değiştirebilirsiniz! Maç kazandıkça taraftar sayınızı arttırıp kazandığınız altınlarla da karakterinizi zevkinize göre özelleştirin!

8- Angry Birds
Açgözlü domuzlar ‘savunmasını yok etmek için Angry Birds benzersiz güçler kullanın!  Angry Birds zorlu bir fizik tabanlı oyun ve tekrar değeri saat sahiptir. Her seviye çözmek için mantık, beceri ve kuvvet gerektirir. Çok eski bir oyun halen ilgi görüyor.

Telefon Oyunlarına Bağımlı Olmak

Bu oyunlara bağımlı olmak sizin çok şeyden mahrum kalmanıza neden olabilir. Arkadaş ortamınızda iken telefonunuz ile oynamayın arkadaşlarınız ile konuşmayı tercih edin. İş yerinde iken telefon ile ilgilenmeniz ve oyun oynamanız iş performansınızı düşürebilir, hatalar yapmanıza neden olur. Ufak yaştaki çocuklara örnek olun, sizden görerek alışmalarını sağlamayın.

En çok oynanan ve popüler olan Google Play oyunlarının bazılarını sıraladım bu oyunlar insanı bağımlı yapıyor, insan telefona resmen yapışıp kalıyor. 🙂 Fazla abartılmadığı sürece gayet güzel zaman geçirebilirsiniz.

Saygılar.

Fakir Yazar

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Beklediğim Dizi Sherlock 4 Sezon Başladı.
Sonraki Konu
Sayfama Yorumlar Yapan Değerli Arkadaşlarıma Hitaben
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın