En Çok Tercih Edilen Fırsat Sayfaları

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

İşletmeler ile ortak olup işletmelerin ürün ve hizmetlerini yarı fiyatına yada belli bir miktar indirim ile fırsat sayfaları üzerinden müşterilere pazarlamak hem işletmelerin yararına hemde müşterilerin yararına oluyor.
Bu Yazımda En İyi Fırsat Sayfalarını İnceleyeceğim.

İnsanlar Fırsat Ürünleri ve Hizmetlerine İhtiyaç Duyuyor mu?

Her zaman elimizdeki bütçeye göre en iyi ürün ve hizmetleri elde etmek isteriz. Biraz da olsa fırsat sayfaları bu duruma olanak sağlıyorlar. Genelde Sinema, Yemek, Tatil Yerleri, Teknolojik Eşya, İhtiyaç ürünleri, Sertifika programları ve akla gelebilecek her şey fırsat sayfalarında normal fiyatından biraz düşürülmüş halde müşterilere sunuluyor.

Diğerlerinden Bir Adım Öne Çıkan Fırsat Sayfaları

grupanya!

Tatil, Alışveriş ve Şehir Fırsatları başlığı altında faaliyet veren harika bir fırsat sayfası. Aileniz yada bir yakınınız ile Tatil yada bir Yemek organizasyonu planlıyor iseniz grupanya’ya göz atmanızı tavsiye ederim. Grupanya’nın sizlere verdiği fırsatlar Yeme İçme, Etkinlik, Spa, Güzellik, Aktivite, Kurslar, Oto Bakım/Ev-Yaşam ve daha fazlası. Şuan aramalarda ilk sayfada yer alıyor.

yakala.co

Genelde Grupanya ile aynı fırsat ürünleri ve hizmetlerini sunuyor. Fırsat olarak Tatil, Ürün ve Tatil-Tiyatro üzerine yoğunlaşmış bir sayfa. En çok tercih edilen fırsat sayfalarından bir tanesi.

batangemi.com

Daha çok ürün fırsatlarına odaklanmış bir sayfa. Tatil, Yeme-İçme, Tiyatro, kurs gibi fırsatlar bulunmuyor. Benim en sevdiğim fırsat sayfası. Batan Gemi’de gayet güzel fiyatlara istediğim ürünleri bulabiliyorum, bir göz atın derim.

Başlıca Batan Gemi kategorileri; Oto Aksesuarları, Akıllı Telefonlar, TV Ürünleri, Elektronik Ürünler, Dekorasyon, Spor Aletleri, Mutfağım İçin, Anne & Bebek, Kişisel Bakım, Pet Shop.

Diğer Fırsat Sayfaları

Faaliyet Gösteren yukarıdaki örneklere benzeyen diğer fırsat sayfaları;

Arkadaşlar Vermiş olduğum bu fırsat sayfaları haricinde Gittigidiyor yada Hepsiburada gibi büyük alışveriş sayfalarının yılın belli zamanlarında oluşturulan fırsat günlerini de takip edebilirsiniz.

Bazen ihtiyacınız olan yada aradığımız bir ürün bu sayfalarda ucuza düşebiliyor. Ara sıra göz gezdirip takip etmekte fayda var.

Not: Öne çıkarılan fırsat sayfaları kişisel tercihime göre belirlenmiştir! Kişiye göre değişir.

Saygılar.
Fakir Yazar.En Çok Tercih Edilen Fırsat Sayfaları” için 8 yorum

 • 28 Mayıs 2017 00:21 wpdenizii Cevapla

  Bazen gerçekten işe yarar ve uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Ancak mail ile takibe başladığınızda, insanı delirte biliyorlar. Ben birini takip ediyordum, sabah akşam, Ezan vakti gibi mail gönderiyordu. Abonelikten çıkmak için uğraşmak ta fayda etmedi. Abonelikten çık butonuna basınca, beni başka bir ürün sayfasına yönlendiriyordu. Sürekli maillere bakan biri olarak beni bıktırmıştı doğrusu. En sonunda maili mi değiştirdim de kurtuldum.
  Farklı bir paylaşım olmuş, devam:)

 • 28 Mayıs 2017 00:47 Dogablogu.net Cevapla

  Çok şükür bugüne kadar kullanmadım hiçbirini. Hepsini de bir tuzak olarak görüyorum. Herşeyi gözünle görüp elinle inceleyip alacaksın kanaatimce..

 • 28 Mayıs 2017 14:34 Enes Talha Cevapla

  İki üç tanesi haricinde hiçbirini kullanmadım ve güvenliklerinden de şüpheliyim. Bu tarz siteleri kullanırken dikkatli olmak gerekiyor.

 • 28 Mayıs 2017 15:30 Hamdi Çetin Cevapla

  Yakala.co harici kullanmadım batangemi de zaten çok ürün mevcut değil fakat ilginç şeyler vardı daha önce ziyaret ettiğimde. Hepsini denemenize gerek yok güvendiğiniz bir site bulun sürekli oradan alışveriş yapın 3 eksik 5 yukarı diyede riske atmayın kendinizi.

 • 28 Mayıs 2017 18:34 murat Cevapla

  Bu zaman kadar birçok kez internetten alışveriş yaptım. Bence nette alışveriş daha avantajlı. Çoğu marka dışarda daha pahali ve iade de sıkıntı yaşanmakta. İnternet ten aldığınız mali koşulsuz şartsız iade edebiliyoruz. Hele bir de yazdığınız gibi fırsat urunlerini de buldunuz mu en güzeli bu. Tabi alışveriş yaparken bilindik yerlerden alışveriş yapaniz gerekiyor. İnternet ortamı hem avantajlı hemde çok tehlikeli. Dikkatli olmak lazım.

 • 29 Mayıs 2017 11:52 ishana Cevapla

  global ekonomi şartlarında tüketim toplumlarının cebindeki paradan komisyon yöntemi ile para kazanma felsefesidir bu tür teknolojiler. toplumun bu konuda daha sağlıklı düşünmeye sevkedilmesi için devletin bazı önlemler alması gerekiyor.

 • 29 Mayıs 2017 17:59 bilen cevaplasin Cevapla

  bu tarz siteler hakkında yorum yapamıyorum . eğer siz kullanıyorsanız güvenlik ve hizmet açısından kargo vs bir ürünü geri gönderme ile ilgili sorunlar yaşanıyor mu kısaca bilgi verirseniz kullanamaya başlayabilirim .

 • 11 Temmuz 2017 23:57 Umut Can Kılıç Cevapla

  Yakala.co ve fıraatbufırsat sitelerini çok takip ederim. Diğer fırsat sitelerini ilkkez duydum teşekkürler

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Tavsiye Yazılar
Ailenin Önemi

Aile kavramı tüm insanlar için evrenseldir ve kutsal bir öneme sahiptir. To …