Bunları da Okuyabilirsiniz
Şişman Kadın
28 Mart’da Bir Fakir Doğmuş
Milyon Yıl Geçse de İnsanlık Aynı Kalacak
Youtube’un Kötü Yanları
Bir Mango Ağacı Hikayesi
Fakir Yazar’a Göre En İyi Güldürü Ustaları.
Paylaş
Paylaşımı Kapat

En Çok Tercih Edilen Fırsat Sayfaları

En Çok Tercih Edilen Fırsat Sayfaları
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
28.05.17
Yorum
8 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

İşletmeler ile ortak olup işletmelerin ürün ve hizmetlerini yarı fiyatına yada belli bir miktar indirim ile fırsat sayfaları üzerinden müşterilere pazarlamak hem işletmelerin yararına hemde müşterilerin yararına oluyor.
Bu Yazımda En İyi Fırsat Sayfalarını İnceleyeceğim.

İnsanlar Fırsat Ürünleri ve Hizmetlerine İhtiyaç Duyuyor mu?

Her zaman elimizdeki bütçeye göre en iyi ürün ve hizmetleri elde etmek isteriz. Biraz da olsa fırsat sayfaları bu duruma olanak sağlıyorlar. Genelde Sinema, Yemek, Tatil Yerleri, Teknolojik Eşya, İhtiyaç ürünleri, Sertifika programları ve akla gelebilecek her şey fırsat sayfalarında normal fiyatından biraz düşürülmüş halde müşterilere sunuluyor.

Diğerlerinden Bir Adım Öne Çıkan Fırsat Sayfaları

grupanya!

Tatil, Alışveriş ve Şehir Fırsatları başlığı altında faaliyet veren harika bir fırsat sayfası. Aileniz yada bir yakınınız ile Tatil yada bir Yemek organizasyonu planlıyor iseniz grupanya’ya göz atmanızı tavsiye ederim. Grupanya’nın sizlere verdiği fırsatlar Yeme İçme, Etkinlik, Spa, Güzellik, Aktivite, Kurslar, Oto Bakım/Ev-Yaşam ve daha fazlası. Şuan aramalarda ilk sayfada yer alıyor.

yakala.co

Genelde Grupanya ile aynı fırsat ürünleri ve hizmetlerini sunuyor. Fırsat olarak Tatil, Ürün ve Tatil-Tiyatro üzerine yoğunlaşmış bir sayfa. En çok tercih edilen fırsat sayfalarından bir tanesi.

batangemi.com

Daha çok ürün fırsatlarına odaklanmış bir sayfa. Tatil, Yeme-İçme, Tiyatro, kurs gibi fırsatlar bulunmuyor. Benim en sevdiğim fırsat sayfası. Batan Gemi’de gayet güzel fiyatlara istediğim ürünleri bulabiliyorum, bir göz atın derim.

Başlıca Batan Gemi kategorileri; Oto Aksesuarları, Akıllı Telefonlar, TV Ürünleri, Elektronik Ürünler, Dekorasyon, Spor Aletleri, Mutfağım İçin, Anne & Bebek, Kişisel Bakım, Pet Shop.

Diğer Fırsat Sayfaları

Faaliyet Gösteren yukarıdaki örneklere benzeyen diğer fırsat sayfaları;

Arkadaşlar Vermiş olduğum bu fırsat sayfaları haricinde Gittigidiyor yada Hepsiburada gibi büyük alışveriş sayfalarının yılın belli zamanlarında oluşturulan fırsat günlerini de takip edebilirsiniz.

Bazen ihtiyacınız olan yada aradığımız bir ürün bu sayfalarda ucuza düşebiliyor. Ara sıra göz gezdirip takip etmekte fayda var.

Not: Öne çıkarılan fırsat sayfaları kişisel tercihime göre belirlenmiştir! Kişiye göre değişir.

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Telefonlara Gelen Rahatsız Edici Reklam Mesajları
Sonraki Konu
Telefonun Gerçek Mucidi: Meucci!
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın