Bunları da Okuyabilirsiniz
Ayla ve Süleyman Astsubay Kore Savaşı
Elma Şekeri ile Hayal Kırıklığım
İyi Bir Erkek Arkadaş Nasıl Olunur?
Büyük Savaşlar Olmasaydı Dünya Nüfusu Ne Kadar Olurdu?
Uyandırıcılık Ne Güzel Meslek
Beyaz Kağıt ve Kömür Karası Kalem
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Eski Siyaset Adamları Bu Ne Güzel Açık Oturum

Eski Siyaset Adamları
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
11.03.17
Yorum
9 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Her gece uyumadan önce Youtube’da gezerim, videoları izlerim. Abone olduğum kanalların videolarını takip ederim. Youtube’da gezer iken karşılaştım bu video ile…

Günümüzdeki siyaset adamlarının yan yana gelmesi bile zor! Sanmıyorum böyle açık oturum şeklinde güzelce tartışabileceklerini.

Liderler Açık Oturumu 11 Ekim 1991

Bu açık oturum ortalama 40 dakika sürmüştür. Açık oturumda bulunan siyaset adamları Mesut Yılmaz, Necmettin Erbakan, Erdal İnönü, Bülent Ecevit, Süleyman Demirel ve Doğu Perinçek.

Program başlamasıyla birlikte Liderler sırayla 10 dakika süre ile Türkiye Ekonomisi hakkında görüşlerini bildiriyorlar. Kimse de kalkıp birisinin sözünü kesmiyor, hakaret etmiyor herkes fikrini belirtiyor.

Bunu şuan ki siyaset adamları yapabilir mi sizce?

Sanırım bu bir hayal. Şuan ki siyaset çözüm yerine birbirinin açığını bulup o açık üzerinden yüklenme şeklinde, Hiç bir siyaset adamı “bir ortak yol bulalım bir çözüm bulalım” diye düşünmüyor. Kısacası herkes kendi dediğini savunuyor, bir başkasının yorumunu çözümünü dinlemiyor.

Önemli Not: Savunmuş oldukları düşünceleri hakkında hiç bir şey yazmıyorum, siyasetten uzak yazılar yazacağımı daha önce belirtmiştim. Sadece benim için önemli olan nazik ve güzel bir dil ile birbirlerinin düşüncelerini dinlemeleri ve cevaplamaları. Bu durum şuan ki siyasette zor bir durum…

Saygılar.
Fakir Yazar.


11 Ekim 1991 Güzel Bir Açık Oturum Bütün Liderler Birbirini Dinliyor!

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Yalanlara Karşı Uyanık Olun! Yalan Nasıl Anlaşılır?
Sonraki Konu
Şimdiye Kadar Yayınlanmış Osmanlı Dizileri
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın