Bunları da Okuyabilirsiniz
Öldürseniz Bile Bırakılmayacak Alışkanlıklar!
Yabancı Birinden Bir Kase Erişte
Sayfama Yorumlar Yapan Değerli Arkadaşlarıma Hitaben
Beklediğim Dizi Sherlock 4 Sezon Başladı.
Beni Gülmekten Yerlere Yatıran Askerlik Anısı
Adres Soran Turist İle Vatandaşımın İmtihanı
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Fakir Yazar Açıldı!

fakir yazar açıldı
Okunma Süresi
1 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
02.12.16
Yorum
0 yorum

Merhaba Arkadaşlar

FakirYazar.com Benim Kendi düşüncelerim yazılarım ve Türkiye’de olan gelişmeler önemli olaylar hakkında düşüncelerimi içerir. 🙂

Niye Fakir Yazar?

Öncelikle ekonomik durumum kötü değil ortalama bir aile bütçesine sahibim 🙂 ama ruhum fakir 🙂 Kendi yazılarımı ve düşüncelerimi belirtebileceğim bir blog sayfası oluşturmak istedim bir çok isim geçti aklımdan en uygun bunu buldum diyebilirim geçerli bir sebebi yok gayet basit ve akılda kalıcı bir isim oldu “Fakir Yazar”.

Fakir Yazar’da Neler Olacak?

Fakir Yazar da her konuda yazılar bulundurmayı düşünüyorum. Zamanım elverdiği kadar düşüncelerimi yazacağım. Genelde Yazılarım kendi yaşadığım olaylardan yada düşündüğüm anlam veremediğim şeyleri kapsayacak

Şimdiden Yazacağım Yazılar’a Olan İlginiz İçin Teşekür Ederim.

Saygılarımla

Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Sonraki Konu
Sosyal Medya’da Ölüm!
Yorumlar
Facebook'dan Yorum Bırakın
Fakir Yazar Üzerinden Yorum Bırakın