Bunları da Okuyabilirsiniz
Tankları Seviyor İseniz World of Tanks Oynayın!
Süper Kahraman Animasyonları ve Mightyraccoon!
Hintli Yönetmen Aamir Khan’ın – Dangal Filmini İzledim
İşlemcim Neden Isınıyor? Cevaplar/Çözümler
Yararlı mı? Zararlı mı? Tuz Kullanımı
Babama Yaptığım Şaka ve Babamın Kalkıp Oynaması
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Fakir Yazar ve Yazılarım Hakkında Sorular?

Fakir Yazar ve Yazılarım Hakkında
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
28.02.17
Yorum
2 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Her Blog yazarının bir yazış şekli ve düzeni vardır. Tabiki benimde var. Fakire gelen birkaç soruyu cevaplamak istiyorum.

Nasıl Bu Kadar Güzel Yazılar Yazıyorsun?

Öncelikle yazmasını ve okumasını seviyorum!  Yazma ve okumanın yanına iki şey daha ekledim izlemek-gezmek. Her türlü bilgi ediniyorsun bu sayede harika makaleler çıkarabiliyorsun…

Blog yazılarımı yazarken öncelikle arka planda illaki müzik açarım bu daha rahat ve akıcı yazmamı sağlıyor müzik derken öyle yeni neslin böğürmeli gürültülü patırtılı müzikleri değil. Müzik türü olarak genelde dinlendirici kafamı rahatlatıcı müzikler seçiyorum. Ne olabilir? Yabancı Dizi Film Müzikleri ya da orkestra dinlerim. Bu sayede yazılarımın daha akıcı olduğunu ve daha iyi yazdığımı düşünüyorum.

Yazılarında Neden Gündeme Dair Siyasi İçerikler Barındıran Makaleler Yok?

Herkes gibi bende gündemi takip ediyorum. Tabi ki benimde içinde bulunduğumuz durum ve siyasi olaylar hakkında düşüncelerim var ancak düşüncelerime karşıt görüşlü (cahil kesim) at gözlüklü kesim olduğu sürece özgürce paylaşabileceğimi düşünmüyorum. Bu tarz örnek bloglar var, bloglarda açılan konuların altında küfür kıyamet gırla gidiyor. Bu benim hoşuma gitmez! Tanımadığım bir şahıstan düşüncelerim yüzünden niye küfür hakaret yiyeyim?

Blogumu yazdığım sürece siyasi içerikten uzak duracağım…!

Blog Sayfanın Teması Niye Bu kadar Sade? Değiştirmeyi Düşünmüyor musun?

Fakir Yazar birinci yılını doldurduğunda temayı değiştireceğim ancak yine bu şekilde yazı odaklı bol bol yazı olan az grafik olan bir tema yapacağım. Eğer zamanım el verirse, kendim kodlamayı düşünüyorum. Fakir Yazarın teması da fakir gözükmeli fazla curcunaya gerek yok önemli olan yazılar benim için.

Şimdiye Kadar Fakir Yazar İçin En Olumsuz Şeyler Ne?

Başta Hosting sıkıntısı çekiyorum! Kısa sürede çok fazla ilgi beklemediğim için yüksek kapasiteye sahip bir Hosting almamıştım, bu durum biraz sıkıntı yarattı benim için. Yazılarıma yapılan yorumlar gayet güzel harika yorumlar geliyor ve her yorumda çok mutlu oluyorum. Ancak bunun yanında başarı ve olumlu şeyleri çekemeyen insanlar var arada sırada mail olarak hakaret içeren mailler yorumlar alıyorum bu beni üzüyor.

Yazılarımı Takip Etmenizi ve Takipte Kalmanızı Dilerim.

Saygılar
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Forum Sitesi Mi Açacaksınız? Açmadan Önce Okuyun!
Sonraki Konu
Hepimiz Uzaylıyız… Şaka Değil!
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın