Fakir Yazar ve Yazılarım Hakkında Sorular?

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Her Blog yazarının bir yazış şekli ve düzeni vardır. Tabiki benimde var. Fakire gelen birkaç soruyu cevaplamak istiyorum.

Nasıl Bu Kadar Güzel Yazılar Yazıyorsun?

Öncelikle yazmasını ve okumasını seviyorum!  Yazma ve okumanın yanına iki şey daha ekledim izlemek-gezmek. Her türlü bilgi ediniyorsun bu sayede harika makaleler çıkarabiliyorsun…

Blog yazılarımı yazarken öncelikle arka planda illaki müzik açarım bu daha rahat ve akıcı yazmamı sağlıyor müzik derken öyle yeni neslin böğürmeli gürültülü patırtılı müzikleri değil. Müzik türü olarak genelde dinlendirici kafamı rahatlatıcı müzikler seçiyorum. Ne olabilir? Yabancı Dizi Film Müzikleri ya da orkestra dinlerim. Bu sayede yazılarımın daha akıcı olduğunu ve daha iyi yazdığımı düşünüyorum.

Yazılarında Neden Gündeme Dair Siyasi İçerikler Barındıran Makaleler Yok?

Herkes gibi bende gündemi takip ediyorum. Tabi ki benimde içinde bulunduğumuz durum ve siyasi olaylar hakkında düşüncelerim var ancak düşüncelerime karşıt görüşlü (cahil kesim) at gözlüklü kesim olduğu sürece özgürce paylaşabileceğimi düşünmüyorum. Bu tarz örnek bloglar var, bloglarda açılan konuların altında küfür kıyamet gırla gidiyor. Bu benim hoşuma gitmez! Tanımadığım bir şahıstan düşüncelerim yüzünden niye küfür hakaret yiyeyim?

Blogumu yazdığım sürece siyasi içerikten uzak duracağım…!

Blog Sayfanın Teması Niye Bu kadar Sade? Değiştirmeyi Düşünmüyor musun?

Fakir Yazar birinci yılını doldurduğunda temayı değiştireceğim ancak yine bu şekilde yazı odaklı bol bol yazı olan az grafik olan bir tema yapacağım. Eğer zamanım el verirse, kendim kodlamayı düşünüyorum. Fakir Yazarın teması da fakir gözükmeli fazla curcunaya gerek yok önemli olan yazılar benim için.

Şimdiye Kadar Fakir Yazar İçin En Olumsuz Şeyler Ne?

Başta Hosting sıkıntısı çekiyorum! Kısa sürede çok fazla ilgi beklemediğim için yüksek kapasiteye sahip bir Hosting almamıştım, bu durum biraz sıkıntı yarattı benim için. Yazılarıma yapılan yorumlar gayet güzel harika yorumlar geliyor ve her yorumda çok mutlu oluyorum. Ancak bunun yanında başarı ve olumlu şeyleri çekemeyen insanlar var arada sırada mail olarak hakaret içeren mailler yorumlar alıyorum bu beni üzüyor.

Yazılarımı Takip Etmenizi ve Takipte Kalmanızı Dilerim.

Saygılar
Fakir Yazar.Fakir Yazar ve Yazılarım Hakkında Sorular?” için 2 yorum

  • 1 Mart 2017 02:19 Dogablogu.net Cevapla

    Yazılarınızın devamını bekleriz. Bizlerde beğenerek takip ediyoruz. En çok merak edilen sorulara içtenlikle cevap verdiğiniz için teşekkürler.

  • 3 Mart 2017 13:53 Orakci Blog Cevapla

    Yazılarınız gayet iyi hoş. Siyaset konusuna girmediğiniz en iyisi . Sadece özgün ve kişisel yazılar yazıyosunuz. Gerçekten taktir ediyorum sizi başarılar diliyorum hocam.

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Tavsiye Yazılar
Ailenin Önemi

Aile kavramı tüm insanlar için evrenseldir ve kutsal bir öneme sahiptir. To …