Bunları da Okuyabilirsiniz
Fakir Yazar Game of Thrones Final Teorileri
Kendi Reklam Gelirinizi Kendiniz Çıkartın!
Lanet Olası Yorgan!
Fakir Yazar Blog Sayfamız 1 Yaşında!
Blizzard-Hearthstone Baydın Artık!
Düşme Riskini Spor ve Egzersiz ile Azaltma
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Fakir Yazar’a Soru Cevap

Fakir Yazar’a Soru Cevap
Okunma Süresi
4 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
22.04.17
Yorum
0 yorum

Merhaba Arkadaşlar

Oluşturduğum bu sayfada Fakir Yazar’a en çok sorulan sorulara yanıt vereceğim. Fakir Yazar İletişim bölümünden bana ulaşabilir, blog sayfam hakkında sorular sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplarım.

En çok sorulan sorular ile başlayalım;

Soru: Yazılarında Neden Gündeme Dair Siyasi İçerikler Barındıran Makaleler Yok?
Cevap: Herkes gibi bende gündemi takip ediyorum. Tabi ki benimde içinde bulunduğumuz durum ve siyasi olaylar hakkında düşüncelerim var ancak düşüncelerime karşıt görüşlü (cahil kesim) at gözlüklü kesim olduğu sürece özgürce paylaşabileceğimi düşünmüyorum. Yani kısacası küfür, kavga, kıyamet çekemem. Bu nedenden dolayı yazılarımda siyasi içerik bulunmayacak.

Soru: Blog Sayfanın Teması Niye Bu kadar Sade? Değiştirmeyi Düşünmüyor musun?
Cevap: Kişisel bir blog olduğu için sadelikten yanayım bu nedenle yazı odaklı sade bir görünüm yeterli benim için. Temayı değiştirmeyi düşünüyorum! Ancak uygun bir tema bulamıyorum hazır temaları da kullanmak istemiyorum sebebi de hangi sayfaya girsem birbirine benziyor, diğer bloglardan bir farkımın olması gerek. Zamanım olsa kendim kodlayacağım ancak sadece makale yazmaya zaman ayırabiliyorum.

Soru: Şimdiye Kadar Fakir Yazar İçin En Olumsuz Şeyler Ne?
Cevap: Başta Hosting sıkıntısı çekiyorum! Kısa sürede çok fazla ilgi beklemediğim için yüksek kapasiteye sahip bir Hosting almamıştım, bu durum biraz sıkıntı yarattı benim için. Yazılarıma yapılan yorumlar gayet güzel harika yorumlar geliyor ve her yorumda çok mutlu oluyorum. Ancak bunun yanında başarı ve olumlu şeyleri çekemeyen insanlar var arada sırada mail olarak hakaret içeren mailler yorumlar alıyorum bu beni üzüyor. Ancak pek fazla taktığım söylenemez.

Soru: Yazdığın makalelerde niye görsel ve resim kullanmıyorsun?
Cevap: Yazmış olduğum konulara çok gerekmediği sürece görsel eklemiyorum. Genelde yazı ağırlıklı makaleler yazdığım için pek gerekli degil. Ben bloguma giren kişinin resimlere bakıp çıkmasını değil, yazılarımı okumasını istiyorum bu sebep ile görseli az tutuyorum. Kişisel blog ve kişisel tercihim budur.

Soru: İçerik ve Makale üretmekte sıkıntı çekiyor musun?
Cevap: Şimdiye kadar içerik sıkıntısı çekmedim. 15 günlük makale yazarım, hepsini taslak olarak kaydederim tek tek 2 günde 1 yayınlarım. Boş zamanlarımda kitap okuyorum. Film dizi izliyorum. Forum sayfalarında sosyal medya kanallarındaki konulara dahil oluyorum, bir sürü içerik çıkıyor bana yeter ki yazmasını bilin. Yazmasını bilince ufacık bir şeyden 300-400 kelimelik makale çıkartabilirsin. 🙂

Şimdilik en fazla gelen sorular bunlar sizlerden sorular geldikçe soru-cevap bölümünü güncelleyeceğim.

Saygılar.
Fakir Yazar.

Yorumlar