Bunları da Okuyabilirsiniz
Yeni Bir Takım Sporu 360 Ball
Oyun için Masa Üstü mü? Laptop mu?
Savaşların Ortasındaki Çocuklar
Adsense Reklamları Web Sayfanızı Yavaşlatmasın
Bitcoin Hakkında Yararlı Bilgiler, Okuyun!
Fotoğraflara Yakalanmış Hayaletler!
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Fakir Yazar’ın Çevre İle İletişimi

Fakir Yazar ve İletişim
Okunma Süresi
4 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
16.05.17
Yorum
6 yorum

Çevremdeki insanları çok iyi gözlemlerim. Duruşu, görünüşü hal ve hareketleri haricinde yazdığı yazılardaki düşüncelerini ruh halini çok iyi ayırt ederim. Kullandığı kelimeler, sorularıma verdiği yanıtlar ve yanıtlama süresi o kişinin bana nasıl biri olduğunu gösterir. Şahsıma verilen bir yetenek midir? Bilemiyorum!

Konuştuğum bir çok arkadaşım var. İş yerinde çalışma saatimde telefonumun İnternetini açmaya korkuyorum. Gelen ileti sesi susmayacak şekilde Watsapp, facebook ve diğer araçlardan yağıyor resmen.  İleti sesleri bitince telefonun %10 şarjı gidiyor. Ne kadar ileti geliyor sizler tahmin edin. Bu durumdan rahatsız oluyor muyum? Kesinlikle Hayır!

Çevrenizdeki insanlara kendinizi sevdirirseniz! Sorunlarına çareler bulup yardım ederseniz her zaman sevilirsiniz.

Şimdi İçinizden Birkaç Kişi Diyecek Hep Kızlarla Mı Konuşuyorsun? Seni Çapkın!

Hayır! Kim olursa olsun yeter ki kafa dengim olsun. Kız, Erkek, Abi, Amca, Kardeş, Dede, Teyze fark etmez herkes ile her konuda konuşurum. Politika, Gündem, kültür, mizah, bilim, kitaplar, medya, webmaster, yazılım dilleri, kodlama, dizi, film ve dahası. 20 yaşında iken 55 yaşında bir abiye Photoshop kullanmasını öğretmiştim. Yani benim için muhabbetin Erkeği, Bayanı ya da yaşı önemli değil. Yeter ki bilgi edineyim ve edindiğim bilgiyi bir başkasına aktarayım. Sayemde birileri bir şeyler öğrensin, onlarda başkalarına öğretsin. Hayatım boyunca bilgiye açım, hep öğrenmek istiyorum.

Ben yazmaya üşenmeyen biriyim. Çok hızlı yazarım. Konuşur gibi yazarım. Benimle Facebook üzerinden yazışan arkadaşlar var ise bilirler. Karşı taraf  bana 2 kelime yazana kadar ben 10 cümle bitiririm. Yazıları da yarım yamalak eksik harfler ile yazmam tam ve eksiksiz cümle kurarım. Yazılarımın arasında böyle bir kelime görmeniz imkansız “slm nbr qanqa yawww. Nassın neler yapin?” Böyle yazanların ağzına Anne terliği ile vurasım geliyor! 🙂

Ayrıca bu yaşıma kadar her çeşit her türden arkadaşım oldu. Hani derler ya “Sigara, içki, uyuşturucu içenlerin yanında gezdi takıldı onlara uydu, Onlar gibi oldu”. Tam tersi bu tarz kişilerin Aileleri çocuklarını toparlayayım düzene sokayım diye benimle takılmalarına izin veriyorlardı. Ailemde beni iyi tanıdığı için onlara uymayacağımı bildiği için fazla sorun etmiyordu. Bir çoğunu da adam etmişimdir. Zaten çoğunun sorunları belli kız sorunu ya da hayatındaki kişisel problemleri vesaire ergenlik sorunları.

İlkokul’ da öğretmen yaramazlık yapan çocukları yanıma oturturdu. O yaşlarda Öğretmen’ in bunu niye yaptığını tabi ki anlamıyordum. Meğer Öğretmen o yaşımda benim kişileri düzene soktuğumu onların hatalarını benim uygulamadığımı çözmüş. Yanımda oturan çocuk benden destek bulamadığı için bir süre sonra normal uslu bir öğrenciye dönüyor. 🙂

Yazıda belirttiğim gibi ben yazmaya üşenmem bu yazı uzar gider burada bırakıyorum.

Sağlıcakla kalın.
Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Yanık Çaydanlık Koleksiyonu
Sonraki Konu
Yeni Moda Kesik Pantolon 425$
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın