Bunları da Okuyabilirsiniz
Oyun Dünyasının Kadın Twitch Yayıncıları
Düşme Riskini Spor ve Egzersiz ile Azaltma
Adsense Reklamları Web Sayfanızı Yavaşlatmasın
Web Sayfası İstatistikleri İçin Yandex Metrica
Telefonlara Gelen Rahatsız Edici Reklam Mesajları
Oyun Oynarken Sinirlenmek ve Zarar Vermek!
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Fotoğraflara Yakalanmış Hayaletler!

Hayalet
Okunma Süresi
9 Dakika
Yazar
Kürşat
Yazı Tarihi
20.08.17
Yorum
7 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

İnsanoğlu yüzlerce hatta binlerce yıldır hayaletlerin veya diğer adıyla ruhların gerçekten var olup olmadıklarını merak ediyor ve bugün bile gerçek olup olmadıklarına dair elimizde kesin bir kanıt bulunmuyor. Bazı insanlar, ölülerin ruhları olduğuna, bazı bitmemiş işleri çözmek için geride kaldıklarına inanıyor; bazıları yanlış yaptıklarını insanlara intikam aldıklarına inanıyor ve bazıları sonunda hayalet haline dönüşeceğimize inanıyor. Çoğu insan hayaletleri etrafında yaşayan bazı tarafsız varlıklar olarak düşünse de, hayaletler saf kötülük olduğuna inanan insanlar var. Fakat en büyük soru, kim oldukları veya ne oldukları değil, gerçekten hayaletler veya ruhlar var mıdır?

Şimdi fotoğraflara yakalanmış birkaç hayalet olayına bakalım. Ne kadar gerçek ne kadar photoshop karar sizin.

Partideki Davetsiz Misafir

Partilerdeki grup fotoğrafları bir nevi zorunluluk olsa da bu fotoğrafta beklenmedik bir misafir bulunuyor. Fotoğrafta da göreceğiniz gibi sağ altta bulunan kız çocuğu parti boyunca ağlıyormuş ve kendisine başka bir çocuğun çok kaba davrandığından şikayet ediyormuş. Tabii kimse kız çocuğuna inanmamış. Çünkü partide o küçük kızdan başka bir çocuk yokmuş. Fotoğrafta alt tarafta bir erkek çocuğun yüzü görülüyor ya da sadece bir gölge. Buna siz karar verin.

Ağlayan Kız Çocuğu

Ağlayan Kız Çocuğu

Sadece Bir Selfie Değil

2 kız arkadaşın yalnız kaldıkları zaman selfie çekmeleri gayet doğal bir durum. Fotoğraftaki 2 kız evde yalnızken parti yapıyorlardı ve selfie çekmeye karar verdiler. O ana kadar her şey normaldi. Fotoğrafı çektikten sonra fotoğrafa baktıklarında arkalarında siyah bir şey gördüler. Sadece bir gölge miydi yoksa o an evde yalnız değiller miydi?

Hayaletli Selfie

Hayaletli Selfie

Bilinmeyen Bir Kişiyle Paskalya Yemeği

Ne kadar da çok fotoğrafta hayalet görüntüsü bulunuyor. Ve niyeyse bu fotoğrafların çoğu da partilerde çekilmiş. Bu fotoğrafta da görüldüğü gibi bir grup arkadaş Paskalya yemeği hazırlıyordu ve o an fotoğraf çekmeye karar verdiler. Masanın yanında bir ayna bulunuyordu. Gerçekte orada olmayan soluk yüzlü bir kişi fotoğrafta aynadan yansımıştı. Bu sadece bir şaka mıydı yoksa gerçekten aynadan bir hayalet mi yansımıştı?

Aynadaki Hayalet

Aynadaki Hayalet

Bebeğin Koruyucu Meleği

Son birkaç on yılda koruyucu meleklerin varlığı ile ilgili çok sayıda tartışma ve söylenti var. Bazı noktalarda, tüm insanların koruyucu meleklerinin her zaman yanlarında olduklarını duymuş olabilirsiniz. Bu teoriler hayaletlerle ilgili olanlara benzer. Onlardan bir sürü var ve kimse doğru olup olmadıklarından emin olamıyor. Fotoğraftaki şirin bebeğin anne ve babası bir fotoğraf çekmişler. Fotoğrafa baktıklarında duman benzeri bir şeyin çocuklarına doğru uzandığını görmüşler. Ama odada fotoğraf çekerken öyle bir şeyin olmadığını söylemekte ısrarcılar.

Koruyucu Melek

Koruyucu Melek

Gizli Kameraya Yakalanan Gizemli Çocuk

Bölgede yaşayan insanlar evlerinin önlerinde garip olaylar ve sesler duymaya başladıklarında evlerinin önüne gizli kamera kurmaya karar vermişler. Bu gizli kameranın garip olayları sonlandırmada kendilerine yardım edeceğini umuyorlarmış. Gizli kameranın çektiklerini izlediklerinde asla tahmin edemeyecekleri bir şey gördüler. Kamera, gece boyunca kendi ön bahçesinde çalışan bir çocuğun şekli gibi görünen bir şey yakaladı. Gördükleri şey canlı bir çocuğa benziyordu ama şeffaftı. Bir çocuk her gece ne yapıyor olabilirdi ki?

Gizemli Çocuk

Gizemli Çocuk

Perili Evde Yaşayan Kadın

Bir süre evinin perili olduğunu iddia eden bir kadın vardı. Bu tür şeyleri iddia eden birçok insan var ve kimse onları ciddiye almıyor çünkü çoğu zaman hayal gücünün bize oynadığı oyundan başka bir şey değil. Bununla birlikte, bu fotoğraf kendisinin farklı olduğunu kanıtlamıştır. Kadın önce evde garip şeyler olduğunu düşünmeye sonra da garip sesler duymaya başladı. Kocası kendisine inanmadı ve karısının paranoyak olduğunu düşünmeye başladı. Ancak, bir gün onun ve köpeklerinin fotoğrafını çekti ve fotoğrafta tuhaf bir şey fark etti. Kadının ve köpeğin arkasındaki kapıyı pencereden bakan şeffaf bir kişi vardı.

Perili Ev

Perili Ev

AMITYVILLE Korkusu

Amityville evi dünyadaki en ünlü perili evlerden biridir. Bu evde yaşayan hayaletlerin hikayeleri o kadar çok yayılmış ki Amityville Horror isimli bir film bile yapılmış. Bu hikaye dolaşmaya başlamadan önce Amityville evinde mutlu bir aile yaşardı. Bir gece deliye dönen adam karısını, bütün çocuklarını öldürdü ve bundan sonra intihar etti. O andan itibaren, insanlar hayaletlerinin evde hala yaşadığını iddia ediyorlar. Paranormal araştırmacılar, o hikayenin bir doğruluğu olup olmadığını görmek için oraya gitti ve küçük bir oğlan fotoğrafı çektiler. Bu fotoğrafla ilgili merak uyandırıcı şey ise fotoğraf çekildiği sırada evde hiç çocuk yoktu.

AMITYVILLE KORKUSU

AMITYVILLE Korkusu

Partideki Hayalet

Partideki bir genç gitar çalıp herkesi eğlendirirken arkadaşlarından biri de telefonla onun fotoğraflarını çekiyordu. Daha sonra çektikleri fotoğraflara bakarken arkada bir şey fark etti. Köşeyi izleyen, şovda daha iyi bir görüntü elde etmeye çalışan genç bir çocuğa benziyordu. Fotoğrafı Instagram’da yayınladıktan sonra, bir tartışma dalgası başladı. İnsanların bir bölümü sahtekar derken diğer bölümü perili bir evin olduğunu söylemeye başladılar. Fotoğrafa bakıp gerçeğin ne olduğuna kendiniz karar verin.

Partideki Hayalet

Partideki Hayalet

Bu fotoğraflarda o zamanın Fotoğraf Makineleri tam olarak gelişmiş olmadığı için arada böyle bozulmalar oluyor. Tabi ki Fotoğraflardaki yansımalardan da olabilir. Gerçek de olabilirler. 🙂 İnanmak inanmamak sizlerin elinde…

Saygılar.
Fakir Yazar Kürşat.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Kuzey Kore Hakkında Birkaç İlginç Bilgi
Sonraki Konu
Yaşanmış Uzay Kazaları
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın