Japonya’da Yaşamak Japonic Youtube Kanalı

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Youtube’daki videoları hoşuma giden youtube kanallarını takip ettiğimi daha önce belirtmiştim. Beğendiğim ve hoşuma giden Youtube kanallarını Fakir Yazar blog sayfamızda tanıtacağım.

Sizinde Youtube kanalınız var ise ufak bir ücret karşılığında kanalınızın tanıtımını fakir yazar’da yazabilirim. (Ücretli Youtube Kanalı Tanıtım Linki).

Ancak Japonic Youtube Kanalı gibi hoşuma giden kaliteli youtube kanallarını ücretsiz olarak tanıtımını yapıyorum. Çünkü diğer şaklaban youtube kanallarının videoları top trend’de olması hoşuma gitmiyor. Japonic gibi yararlı kanallar daha da yükselmeyi hak ediyorlar.

Japonya’da Türk Bir Aile

6 yıldır Ailesi İle birlikte yaşamını Japonya’da sürdüren bu abimizin Youtube kanalını rasgele Youtube videoları arasında ordan oraya zaplar iken buldum. Sonra bir diğer videosuna geçtim, diğer diğer derken kanalındaki bütün videoları izlemişim ve japonya hakkında baya bir bilgi sahibi oldum. Japonic kanalı sayesinde. Tabii ki onca videosunu izledim ve videolarını beğendim yeni videolarından haberdar olup takibe almamak olmaz, hemen abone oldum bende… 🙂

Şimdi bana “japonya hakkında neler biliyorsun?” diye sorsanız Japonic kanalı sayesinde öğrendiğim bir çok şeyi size takır takır aktarırım. 🙂

Kocaeli’li Kardeşimizin ayırdığı zamana ve anlatımına teşekkür ederim devamının sürekli gelmesini isterim. Gayet açık ve güvenilir bilgiler veriyor. Benim gibi Türkiye dışında yaşamı merak eden ancak yurt dışına çıkmaya fırsatı olmayan arkadaşlar için harika bir Youtube kanalı.

Japonic Kanalında Neler Var?

Japonya ile ilgili her şeyi her bilgiyi videolarında anlatmaya çalışıyor Japonic kanalı. Ancak üzerinde durduğu video konuları;

  • Japonya’da Nasıl Yaşanır
  • Japonya’daki Arabalar Araçlar
  • Japonya’da Alışveriş ve Alışveriş Merkezleri
  • Japonya’nın kültürü ve tarihi hakkında bilgiler
  • Japonya’da satılan bazı ürünler hakkında bilgiler

ve daha fazlası hakkında videolar içinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Japonic Kanalına Ait Bir Kaç Güzel Video

Japonya’daki Zorluklar

Japonya Sushi Restoranı

Japonic kanalına ait videoların geri kalanını aşağıda paylaşacağım kanal sayfasından izleyebilir eğer Japonic kanalını beğenirseniz abone olup takip edebilirsiniz.


Japonic Youtube Kanal Sayfası

Youtube Kanal: Japonic Youtube Kanalı

Japonyada yaşamın nasıl ilerlediğini merak ediyorsanız bu kanalı kesinlikte takip etmenizi dilerim.

Saygılar.
Fakir Yazar.Japonya’da Yaşamak Japonic Youtube Kanalı” için 1 yorum

  • 5 Ekim 2017 20:43 Onur Cevapla

    Dünyada en çok görmek istediğim ülkelerin başında geliyor aslında Japonya. O kültürü tanımak istiyorum. Sanırım bu youtube kanalı ile bir nebze de olsa tadına bakabileceğim..

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Tavsiye Yazılar
Ailenin Önemi

Aile kavramı tüm insanlar için evrenseldir ve kutsal bir öneme sahiptir. To …