Bunları da Okuyabilirsiniz
İnterneti Kullanarak Para Kazanabilirsiniz!
Sayfama Yorumlar Yapan Değerli Arkadaşlarıma Hitaben
Sosyal Medya’da Ölüm!
Türk Filmlerinin Unutulmaz Müzik Sanatçısı Osman İşmen
Siz Hiç Bahis Oynadınız Mı?
Yararlı mı? Zararlı mı? Tuz Kullanımı
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Japonya’da Yaşamak Japonic Youtube Kanalı

Japonic Youtube Kanalı Tanıtım
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
05.10.17
Yorum
1 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Youtube’daki videoları hoşuma giden youtube kanallarını takip ettiğimi daha önce belirtmiştim. Beğendiğim ve hoşuma giden Youtube kanallarını Fakir Yazar blog sayfamızda tanıtacağım.

Sizinde Youtube kanalınız var ise ufak bir ücret karşılığında kanalınızın tanıtımını fakir yazar’da yazabilirim. (Ücretli Youtube Kanalı Tanıtım Linki).

Ancak Japonic Youtube Kanalı gibi hoşuma giden kaliteli youtube kanallarını ücretsiz olarak tanıtımını yapıyorum. Çünkü diğer şaklaban youtube kanallarının videoları top trend’de olması hoşuma gitmiyor. Japonic gibi yararlı kanallar daha da yükselmeyi hak ediyorlar.

Japonya’da Türk Bir Aile

6 yıldır Ailesi İle birlikte yaşamını Japonya’da sürdüren bu abimizin Youtube kanalını rasgele Youtube videoları arasında ordan oraya zaplar iken buldum. Sonra bir diğer videosuna geçtim, diğer diğer derken kanalındaki bütün videoları izlemişim ve japonya hakkında baya bir bilgi sahibi oldum. Japonic kanalı sayesinde. Tabii ki onca videosunu izledim ve videolarını beğendim yeni videolarından haberdar olup takibe almamak olmaz, hemen abone oldum bende… 🙂

Şimdi bana “japonya hakkında neler biliyorsun?” diye sorsanız Japonic kanalı sayesinde öğrendiğim bir çok şeyi size takır takır aktarırım. 🙂

Kocaeli’li Kardeşimizin ayırdığı zamana ve anlatımına teşekkür ederim devamının sürekli gelmesini isterim. Gayet açık ve güvenilir bilgiler veriyor. Benim gibi Türkiye dışında yaşamı merak eden ancak yurt dışına çıkmaya fırsatı olmayan arkadaşlar için harika bir Youtube kanalı.

Japonic Kanalında Neler Var?

Japonya ile ilgili her şeyi her bilgiyi videolarında anlatmaya çalışıyor Japonic kanalı. Ancak üzerinde durduğu video konuları;

  • Japonya’da Nasıl Yaşanır
  • Japonya’daki Arabalar Araçlar
  • Japonya’da Alışveriş ve Alışveriş Merkezleri
  • Japonya’nın kültürü ve tarihi hakkında bilgiler
  • Japonya’da satılan bazı ürünler hakkında bilgiler

ve daha fazlası hakkında videolar içinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Japonic Kanalına Ait Bir Kaç Güzel Video

Japonya’daki Zorluklar

Japonya Sushi Restoranı

Japonic kanalına ait videoların geri kalanını aşağıda paylaşacağım kanal sayfasından izleyebilir eğer Japonic kanalını beğenirseniz abone olup takip edebilirsiniz.


Japonic Youtube Kanal Sayfası

Youtube Kanal: Japonic Youtube Kanalı

Japonyada yaşamın nasıl ilerlediğini merak ediyorsanız bu kanalı kesinlikte takip etmenizi dilerim.

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Eski Sinemalar Sinema Tarihi
Sonraki Konu
Üniversite Okumak Hakkında Yeni Başlayanlara
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın