Bunları da Okuyabilirsiniz
Tarihe Şahit Olmak İsterdim!
Arrival – Geliş Filmini İzledim!
Beyaz Kağıt ve Kömür Karası Kalem
Tankları Seviyor İseniz World of Tanks Oynayın!
Okul Kırtasiye & Malzeme Alışverişi Nasıl Yapılır?
Bitcoin Hakkında Yararlı Bilgiler, Okuyun!
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Makale Yazma Hakkında Fakirden Eleştiri

Makale yazmak hakkında eleştiri
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
16.04.17
Yorum
14 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okuyucuları;

Makale yazmak kolay bir şey değildir. Ben bir makaleyi adam edebilmek için 2 saat uğraşıyorum en az 300 kelime yazıyorum. Bu konu hakkına webmaster forumlarında ve bloglarda gördüğüm makale piyasası için biraz eleştiri yapacağım.

Kelime Olarak Makale Satışı Yapan Arkadaşlar

Belli sayılarda kelime yazmak için para alıyorsunuz, ancak aldığınız paralar gerçekten çok küçük rakamlar bu da beni sizi sorgular yapıyor.

Nedeni de şu; 100 Kelimesi 50 kuruş gibi komik bir rakam ile makale hizmeti veren kişiler gördüm. Bu kadar az bir miktar ile düşüncelerinizi, bilginizi kısaca beyninizi satabiliyor iseniz gerçekten tebrik ediyorum sizleri. Tabi ki insan bu kadar ufak bir miktarı görünce şüphe ediyor acaba kopya içerik mi bunlar diye çünkü öyle vaatler veren arkadaşlar var ki sanki her dakika 200 kelimelik makale yazıyor gibi konuşuyorlar. Bu kadar kolay ve basit olmamalı!

Makale Hizmeti Veren Şirketler

Kısacası makale toplayıcı şirketler, makale yazarlarından yazdığı makaleleri komik rakamlara toplarlar bu makaleleri makale havuzlarında biriktirirler ve satın almak isteyenlere 2 katına döşerler. 🙂 Sizin düşüncelerinizi beleşe alıp daha iyi fiyata başkasına satan kişilerdir. Burada kazanan taraf makale şirketidir, kaybeden ise sizin düşünceleriniz ve makaleyi yazmak için kafa patlattığınız zaman.

Ben Gerçekten Güzel Makale Yazıyorum ve Para Kazanmak İstiyorum Diyen Kişilere Önerilerim

Öncelikle makale hizmeti veren şirketlere hiç bulaşmayın, para kazanmak istiyor iseniz kendiniz bir şeyler yapmanız gerekmekte. Çok güzel Webmaster forumlarımız var. Örnek olarak en çok ilgi gören kemik kadrosu güçlü iki tane önerebilirim; R10 ve Wmaracı. “Güzel yazıyorum yazdığım yazının hakkını veriyorum.” diyor iseniz kesinlikle bu siteler üzerinden ticaret yapabilirsiniz.

Yazdığınız makaleleri Bilgisayarınızın masa üstünde bir klasöre biriktirin. 1 adet de örnek makale ayırın. Gayet güzel yazmalısınız ki örnek makaleyi noktasına virgülüne kadar o makale al beni demeli alıcı kişiye. Bahsettiğim Webmaster forumlarına ilgili bölümlere konu açın, sizden makale almak isteyen kişilere örnek makaleyi gönderin. Alıp almamak onun tercihi. Kendi makalenizin kalitesine, harcadığınız zaman ve emeğe göre fiyat biçin ama 100 kelimesi 50 kuruş gibi komik rakamlara değil.

Bu yazdığım makale 330 kelimeden oluşmakta bu makaleyi 1.50 TL ye satmak akıl mantık işi midir?
Tekrar yazıyorum komik rakamlara beyninizi ve düşüncelerinizi satmayın.

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Yeni Trend Kaş Tüylerini İkiye Ayırma
Sonraki Konu
Uyandırıcılık Ne Güzel Meslek
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın