Bunları da Okuyabilirsiniz
Web Sayfası İstatistikleri İçin Yandex Metrica
Yeni Moda Kesik Pantolon 425$
Şehirler Arası Terminallerin Vatandaşa Kazığı
Gözetim Toplumu
Uyandırıcılık Ne Güzel Meslek
Yabancı Dizi Öneri Sayfası
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Şimdiye Kadar Gördüğüm En Güzel Kız

gördüğüm en güzel kız
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
04.05.17
Yorum
6 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Kişisel Duygu ve Düşüncelerimi yazmayalı uzun zaman oldu 🙂 Bu yazımda şimdiye kadar gördüğüm en güzel kızı anlatacağım sizlere.

Sene Geçen Sene…

Herkesin kendine göre güzel kız olgusu farklıdır. Benim beğendiğimi bir başkası beğenmeyebilir. 🙂 Kişisel bir durum yani. 🙂 Askerliğimin son zamanlarındayız terhisime bir ay kalmış, kendi ülkemin topraklarında değilim Irak topraklarında askerlik yapıyorum. Üs bölgesinin yanında bir köy var. Askerliğim boyunca bu köyün neyle geçindiğini anlayamadım Tarım desen tarım yok, Hayvancılık desen o da yok. 🙂 Ne ile geçindiklerini tahmin ediyorum aslında yüksek ihtimal kaçakçılık ile kocaman köyde 1 tane çoban var. Geri kalan köylü ne yapıyor? 🙂

Asıl konumuza gelelim gündüz 2-4 nöbetindeyim. Genelde gündüz 1 tane kız göremezsiniz dışarılarda çok nadir. Nöbet yerinde tek başınayım elimde silah beklerken bir kız geçti mevzinin önünden elinde su bidonları evine götürüyor; yorulmuş durdu dinlenmek için. Tabi ki ben tedbiri elden bırakmıyorum gözlerimle onu takip ediyorum, döndü bana baktı. Öyle güzel gözleri olan, bakınca gözlerinin içi gülen başka bir kız görmedim hayatımda… Beyaz Tenli Yeşil gözlü  çok güzel  bir kızdı. 2 adım attı yine döndü yine bana baktı gülümsedi. 🙂 biraz daha yürüdü yine baktı. Derken uzaklaştı o kızı da bir daha göremedim. Ancak ömrüm boyunca unutamayacağım bir bakış attı bana o kız… 🙂 Yada bilmiyorum askerliğin verdiği Abazalık ile bana öyle geldi. 😀

Türkiye’de olsa kaçırırdım o kızı… 😀
Allah Sahibine Bağışlasın. Mutlu bir hayat sürsün inşallah. Ne Diyelim Ne yapalım… Kısmeti ne ise o olsun, hayırlısı olsun.

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Kahve İçmeden Kafası Çalışmayan Adam
Sonraki Konu
Sinir Bozucu Sosyal Medya Reklamları
Yorumlar
Bu yazıya 6 kişi cevap yazdı.
 1. Yazık olacak size sevgili fakir, ömrünüz boyunca o gözlerin benzerini aramakla geçecek ömrünüz. 🙂 Dilerim bulursunuz! Hoşça kalın.

 2. Umarım aynı özelliklerde birini bulursunuz. Allah gonlunuze göre versin….

 3. Hocam sizin de dediğiniz gibi askerliğin vermiş olduğu bir yalnızlık sonucu öyle algılamışsınızdır bence. Ve siz tedbir amaçlı dikkatlice onu izlediğinizi söylüyorsunuz. Ve belki de sizin bu bakışlarınızdan etkilendi. O da buna karşılık vermek istedi. Olamaz mı sizce 🙂

 4. kadir doğru

  Yazınızı okudukdan sonra bir an o kızın yerine koydum kendimi bir savaş atlattı çünki bir savaş gördü buna rağmen gülümsüyor 🙂

 5. “Ah askerlik ahh..!”
  Anılarım depreşti bu yazıda 🙂
  O haki elbiselerin içinde geçen bir haftanın sonunda çarşı izinlerine çıkmadan önce giyilen sivil elbiselerin verdiği özgüven gibi bişey bu..
  Allah’ın unuttuğu yerde dişi köpek bile olmadan geçen onca aydan sonra elbette her kız adriana lima gibi gözükür