Bunları da Okuyabilirsiniz
Hepimiz Uzaylıyız… Şaka Değil!
Tarihe Şahit Olmak İsterdim!
Yerde Para Buldunuz Ne Yaparsınız?
Sosyal Medya Anlık Fotoğraf Paylaşma Yayın Yapma Hastalığı
Yükseklik Korkusu Akrofobi
Tutsak Filler
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Süper Kahraman Animasyonları ve Mightyraccoon!

Mightyraccoon! Saruhan Saral
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Kürşat
Yazı Tarihi
11.10.17
Yorum
3 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Hepimiz son yıllarda Marvel ve DC firmalarının animasyonlarını, çizgi filmlerini izlemeye ve yıllarca milyonlarca dolar harcayıp çektikleri filmlerini büyük bir heyecanla beklemeye alışmışız. Bu firmalar 1940’lardan itibaren süper kahramanlar yaratmaya başlayıp çizgi romanları hayatlarımıza soktular. O zamanlardan günümüze kadar insanların o çizgi romanları okuyup hayaller kurması hiç değişmedi. Tabii artık okumaktan çok izleyerek bu hayalleri kuruyoruz.

İşte Mightyraccoon! kanal adıyla Saruhan Saral da Youtube’da Marvel ve DC evrenindeki hikayeleri ve süper kahramanları kendi animasyonlarıyla yorumluyor.

Süper Kahraman Animasyonları

Saruhan Saral, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Görsel İletişim ve Tasarım bölümünde okuyor. Ben kendisini Civil War filminin vizyona girmesini beklerken Youtube’da tesadüfen keşfettim. Filmin aksine çizgi romandan kopmadan gerçek hikayeyi kendi başına animasyonlaştırmış ve bizlere sunmayı başarmış. Animasyonu izledikten sonra filmi daha büyük bir heyecanla beklemeye başladım. Kanalında o kadar çok farklı animasyon videosu var ki ve asla Marvel ve Dc’nin çıkartmayacağı ve başka yerde izleyemeyeceğiniz hikayeleri animasyonlaştırmış ki insan hala böyle bir yeteneğin nasıl da yurt dışındaki büyük şirketler tarafından kapılmadığına şaşırıyor. Flash’ın, Örümcek Adam’ın o eğlenceli hallerini izlemek istiyorsanız bu kanal gerçekten tam size göre.

Örümcek Adam vs Flash kapışmasını izlemeye ne dersiniz?

Marvel vs DC Savaşını Asla Sinemada İzleyemezsiniz

Saruhan Saral, Marvel ve Dc süper kahraman ve süper kötülerinin savaşını bize izletebilmek için tam 3 ay boyunca tek başına çalışmış. Bazı sahneler çok akıcı gelmese de dünyada tek başına uğraşarak böyle bir iş ortaya çıkarabilecek çok fazla kişi yok. Videolardaki diyalogları da film ve animasyonlardaki sesleri alarak hallediyor. Zaten kendisi artık dünya çapında hayranlara sahip ve videoları da milyonlarca izlenmeye ulaşmış durumda.

One Punch Man vs Superman, Deadpool vs Dante, Deathstroke vs Wolverine, İstanbul sokaklarında koşan Flash gibi yapımları asla televizyonda veya sinemada izleyemeyeceğinizi unutmayın. Umarım Türkiye’de bu sektör daha çok gelişir ve kendi animasyonlarımızı yapıp dünyaya pazarlayabiliriz.

Mightyraccoon! Linkleri

Youtube: Youtube Mightyraccoon Sayfası

Facebook: Facebook Sayfası Linki

Twitter: Twitter Sayfası Linki

Ayrıca kendisine mali olarak destek vermek isterseniz

Patreon Destek Sayfası

Saygılar.
Fakir Yazar Kürşat.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Üniversite Okumak Hakkında Yeni Başlayanlara
Sonraki Konu
Meteor Tehdidi
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın