Bunları da Okuyabilirsiniz
Rememory: Beyinde Tutulan Yaşanmış Anıları İzlemek
Gerçek Hayatta The Long Dark
Twitch.tv Nedir? Ne İşe Yarar?
İlkel Teknoloji – İlkel Eşyalar İle Hayatta Kalma
Bilgisayar mı Toplayacaksın? Donanımcı Baba Önerileri!
Sosyal Medya’da Ölüm!
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Temanız.com ve Yeni Fakir Yazar Teması

Yeni Fakir Teması ve Temanız.com
Okunma Süresi
3 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
01.06.17
Yorum
16 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Gördüğünüz gibi yeni Fakir Temasını Temanız.com ve Mert TOPUZ isimli arkadaşımız sayesinde yaptık. Gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Yeni bir tema olduğu için ufak tefek sorunlar olacaktır zamanla düzeltilir.

Niye Hazır Tema Kullanmayıp Sıfırdan Tema Yazdırmak Zorunda Kaldım?

İnternet’de ücretli ücretsiz bir çok wordpress teması mevcut ancak. Bu temaları herkes kullanıyor bir temayı milyonlarca webmaster ve tasarımcı kullanıyor. Bu durumda beni rahatsız ediyor. Kişisel bir blog sayfasının kişisel kendine özgü bir teması olması gerektiğini düşünüyorum.

Bir yandan da bundan önce kullandığım Kent teması ile Adsense onay verdi bende bir webmaster forumuna “adsense onayladı” diye konu açtım. Büyük bir hata yaptım aslında bunu gören bazı cahil arkadaşlar kullandığım kent temasına yüklendiler 1 ay önce yüzüne bakılmayan kent teması bir anda popüler oldu. Kendime özgü bir tema isteyişimin de bir sebebi budur.

Fakir Teması’nda Neler Yaptık?

Eski temada olduğu gibi temadan çok içeriği odak noktası olarak gösterdim. Mert’den bu şekilde dizayn etmesini istedim. Gerekli düzenlemeleri yapmasını sağladım. Temada bulunan her bölüm, her görsel, her yazı Tema Ayarları adı ile tema düzenleme panelinden rahatlıkça düzenleniyor yani evet temanın kendine özel düzenleme panelini de yazdı Mert TOPUZ işinde bu kadar iyi.

Fakir Tema Düzenleme Paneli

Fakir Tema Düzenleme Paneli

İleride eksiklikleri not alıp Fakir Tema 2.0‘ı geliştirmek istiyorum. Ancak zaman ile olacak şeyler bunlar.

Gelelim Temayı Kodlayan Mert TOPUZ ve Temanız.com’a

Mert TOPUZ ve Temanız.com ile Webmaster Forumunda açtığı konu üzerinden iletişim kurdum. Konu üzerinden özel mesaj yolladım, temada istediğim özellikleri yazdım. Bana bir fiyat söyledi ve uygun geldi. Ardından “1 haftada yaparım hocam” dedi  ve 1 hafta olmadan 5 günde yaptı ve bitti.

Html, css, php ve dizayn konusunda en iyilerden biri yapmasını istediğim her şeyi ikiletmeden hemen yaptı. Olmaz imkansız diye bir şey yok Mert TOPUZ için.

Aşağıda Mert TOPUZ ve Temanız.com hakkında linkler vereceğim. Linkleri inceleyip Mert TOPUZ ile güvenle çalışabilirsiniz. Kendisine her konuda referans olurum.

Mert TOPUZ İletişim ve Referans Linkleri

Mert Topuz İle İletişim Kurmak için

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/temanizcom
Twitter Adresi: https://twitter.com/temanizcom
İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/temaniz
Mail Adresi: mmerttpz@gmail.com

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Telefonun Gerçek Mucidi: Meucci!
Sonraki Konu
Hey Gidi Eski Ramazanlar
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın