Bunları da Okuyabilirsiniz
Haber’in Geçmişi ve Haber Sayfaları Hakkında Bilgiler
Android ve İphone Telefonları Arasındaki Farklar
Okul Kırtasiye & Malzeme Alışverişi Nasıl Yapılır?
Ayla ve Süleyman Astsubay Kore Savaşı
Arşiv Raf Sistemleri Hakkında Bilgiler
Elon Musk ve Mars Yolculuğu
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Türkiye’nin En Eyi Blogları “Bana Göre”

en iyi bloglar
Okunma Süresi
7 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
15.12.16
Yorum
4 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları

İnternette tarayıcımdan sağı solu zaplar iken bir çok blog sayfası ile karşılaşıyorum. Bu blogların beni çeken yönleri içeriği, görselliği yada belli bir konuda uzmanlaşmış olması. Sürekli takip ettiğim bir kaç blog sayfası var.

Bu yazımda benim hoşuma giden güzel blogları, emek harcanmış blog sayfalarını tanıtacağım sağdan soldan alıntı yapmış sayfalar; çöp sayfalardır. Amaçları sadece para kazanmak…

Listede bulunmayan değerli blog yazarlarından özür diliyorum. Hepiniz hakediyorsunuz ancak hepsini yazmaya kalkarsam çok uzun bir yazı olacak bu sebeb nedeni ile sadece büyük ölçüde göze çarpan blog sayfalarına değineceğim. Konu altına yorum yaparak sayfalarınızı tanıtabilirsiniz.

En İyi Blog Siteleri

 1- wpmavi.com
WPMavi wordpress konusunda her zaman sorunlarıma destek olduğunu düşündüğüm bir blog sayfası, google’a ne zaman wordpress ile ilgili bir sorunumu yazsam, Wpmavi çıkar karşıma kendilerini yaptığı bu güzel bilgilendirici sayfa için teşekür ederim.

 2- benlacivert.com
Ben Lacivert; sanırım aynı yaştayız bu 90’lılarda bir sorun var, baya başarılı adamlar 90’lılar. Sayın Lacivert’in sayfası ile internette gezer iken karşılaştım. Yazdığı yazılar gayet güzel ve özgün sürekli takip ettiğim bir blog yazar 🙂

 3- feriperi.com
Ve bir 90’lı daha FeriPeri; Kitap sever bir arkadaşımızın oluşturduğu güzel bir blog sayfası. Yazdığı içerikler genelde film, dizi ve kendi yazdığı bir hikaye. Ayrıca kendisi son derece becerikli bir yazarımız.

 4- doktordanhaberler.com
Sağlık çok önemli; benimde takip ettiğim bir sağlık sitesi var. Doktordan haberler, bu sayfa bir grup doktorun oluşturduğu sağlık ve hastalıklar hakkında bilgi veren kaliteli bir blog. Hastalıklar hakkında bilgi edinmek ve yorum yazmak için arada bir girerim Dr. Erhan Yavuz‘a Teşekür ederim bu yararlı bilgilendirici sayfayı oluşturduğu için.

 5- spaksu.com
İçerik ve görsel olarak harika bir blog. Çok uzun süredir blog yazarlığı yapıyor. TBD tarafından ödüllü bir blog sayfası, bu ödülü de fazlası ile hakediyor.

6- replikler.net
Sinema ve dizilerden bir çok akıllara kazınan replikleri bu sayfada bulabilirsiniz arasıra nostalji olsun diye girip replikleri okuduğum sayfa, baya uzun zamanlar geçirdiğim oluyor bu sayfada eski filmleri hatırlıyor bazen tekrar izlememe sebeb oluyor replikler.net bu güzel sayfayı açtığınız için teşekür ederim.

7- babaolmak.com
İki çocuk babasından baba olma ile ilgili yazıların olduğu güzel bilgilendirici bir blog sayfası 🙂 Eğer baba olacaksanız bu sayfadaki yazılara bir göz atın derim 🙂

8- basucumuzdakikitap.org
Güzel ve özgün yazıları olan bir edebiyet blogu genelde kitaplar hakkında yazılar yazarlar, benim ilgimi çeken bir konu olduğu için takip ettiğim bir blog 🙂

9- kalemkahveklavye.com
Benim vazgeçemediğim muhteşem üçlü kalem, kahve ve klavye 🙂 İlk gördüğümde domain ismi çok hoşuma gitti ama yazılarına bakınca domain’i ve tasarımı kadar yazılarınında kaliteli olduğunu gördüm. Siyah ve beyaz tonlarda çok güzel bir tasarım. Ellerine sağlık güzel bir blog sayfası, başarılarınızın devamını dilerim.

10- patiliyo.com
Kedi ve köpekleri çok seven bir topluluğun oluşturduğu güzelim mi güzelim yumuk yumuk sevilecek bir blog sayfası 🙂 Paylaştığı kedi ve köpek patiliyo yazıları ile facebook’da karşılaştığımda okuduğum bir blog. Gayet de başarılılar.

11- beyn.org
Gündem hakkında yazılar, eleştiriler ve yorumların bulunduğu 4 yazarın oluşturduğu, içeriğini sağladını güzel bir blog sayfası 🙂 Uzun süredir yazıyor yaklaşık 10 yıldır. Kendilerini tebrik ederim.

12- domatessuyu.com
Her konuda yazıların bulunduğu genel bir blog sayfası. webmmaster, mobil, teknoloji, yemek tarifleri ve biyografi ağırlıklı bir blog sayfası.

13- yolyemekssk.com
Kişisel bir blog sayfası 🙂 ismindende anlaşılacağı gibi bir arkadaşın gittiği yerler, yediği yemekler ve yaptığı işler güçler hakkında yazılar yazdığı güzel bir blog sayfası 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim.

14- baates.net
Baates.net Blog ve blog yazma hakkına her türlü bilginin bulunduğu genel bir blog sayfası. Yazdığı yazılar gayet güzel ve özgün olmakla birlikte arasıra girip yorum bıraktığım bloglar arasındadır… Başarılarınızın devamını dilerim Baates.net

15- FakirYazar.com
Yani benim sayfam bilerek sona ekledim bu fukara yazar sayfasını 🙂 kendi düşüncelerim ve yazılarımın bulunduğu sayfam bazen üzerim yazdıklarım ile bazen gülümsetirim yazdıklarım ile 🙂 Sizi Sıkmayacak her türlü yazıyı bulabilirsiniz sayfamda. İlginiz İçin Teşekür ederim.

Burada kesiyorum siz devamını yorumlardan getirin 🙂

Tekrar Listede olmayan arkadaşlardan özür dilerim.

Saygılar.

Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Yabancı Birinden Bir Kase Erişte
Sonraki Konu
1 Yıllık League of Legends Maceram
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın