Bunları da Okuyabilirsiniz
Şehirler Arası Terminallerin Vatandaşa Kazığı
Oyun için Masa Üstü mü? Laptop mu?
WordPress Eklenti Arayanlar İçin AddPlugin.com
Japonya’da Yaşamak Japonic Youtube Kanalı
Yaşanmış Uzay Kazaları
Adres Soran Turist İle Vatandaşımın İmtihanı
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Unutamadığınız Baba/Anne Dayağı?

Unutamadığınız Baba/Anne Dayağı?
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
24.02.17
Yorum
17 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Her çocuğun yada gencin yaptığı yaramazlıklar hatalar yüzünden unutamadığı, aile bireylerinden birinden yediği meşhur dayak vardır. 😀

Babamdan Unutamadığım Tokat ve Amerikan Güreşi

12 yaşlarındayım tabi ki o zamanlar İnternet bilgisayar ne arar, sadece televizyon var. Bir ara geceleri saat 23:00 dan sonra Flash tv ekranlarında başlayan Amerikan güreşi yayınları oluyordu. Baya bir merak sardım onlara… Nereden bileyim hepsinin rol gereği olduğunu spiker öyle bir anlatıyor ki gerçek sanıyordum. Ringin köşesine çıkıp adamın üstüne atlamalar, adamın üstüne düşmeler ve bir sürü şov olayı. Ara sıra babam geceleri yakalamıştır amerikan güreşi izlerken, odadan gittikten sonra yine açardım izlerdim.

Asıl meseleye gelirsek biz ablam ile birlikte sabah okula gidiyor, öğleden sonra eve geliyorduk. Ben çok şımarık bir çocuktum, canım sıkıldığında hep ablama sataşırdım 😀 Hava yaz ve sıcak, camlar ve pencereler dış kapı bile açık. Her neyse ben Amerikan güreşinden gazı almışım geceleyin. Çıktım masanın üstüne ringin köşesine çıkar gibi 😀 Masanın üstünden ablamın üstüne bir uçtum Bam ablam pert 😀

İşin Kötü yanı o sıra babam gelmiş dış kapıdan bizi izliyormuş 😀 Abi benim babam uzun süre ağır yük işinde çalıştı elleri sert nasırlı dır. 😀 Bana bir koydu tokadı bende ne ağız kaldı ne burun kaldı 😀 Şaftım kaydı. Babam o halimi görünce çok üzülmüş ki, o günden beri bana hiç vurmaz.

Siz Değerli Okuyucularımın da Böyle Unutamadığı Yediği Dayaklar Var ise Fakire Anlatabilirsiniz Yorumda 🙂

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
İnternetin Dahi Çocuğu Aaron Swartz
Sonraki Konu
Forum Sitesi Mi Açacaksınız? Açmadan Önce Okuyun!
Yorumlar
Facebook Üzerinden Yorum Bırakın
Disqus Üzerinden Yorum Bırakın