Yeni Moda Kesik Pantolon 425$

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Web sayfalarında gezerken gördüm bu kot pantolon modasını. Aslında mantıken gayet güzel düşünülmüş bir moda. Kesik Pantolonu Sizler için inceleyip yazacağım.

Aga Bu Nedir Böyle?

Yeni Moda Kesik Pantolon

Görsellerde ki dizaynından da anlaşılacağı gibi iki parçadan oluşmuş bir pantolon. Üst kısım ve alt kısımı birbirine bağlayan ortadaki iki bölüme birleşim sağlayan 5-10 cm bağlama kumaşı. Diğer siyah versiyonunda birleştirmek için düğmeler kullanılmış.

Pantolon giyildikten sonra şekil kaybına uğramasın diye pantolonun iç bölgesine sert plastik eklenmiş. Bu nedenle alt kısım ve üst kısım son derece biçimli duruyor.

Pantolondaki Amaç Ne Olabilir?

Yeni Moda Kesik Pantolon

Bu pantolonu günlük hayatımızda kullanmamız mümkün değil. Gerçi bu pantolona 425$ verilir mi oda tartışılır. Pantolonun giyilebileceği yerler yazlık ve turistik mekanlar olabilir. Ayrıca pantolonu Üreten ve dizayn sahibi Y/Project farklı renklerde ve modalarda da bu tür pantolonlar üretmekte.

Yeni Moda Kesik PantolonYeni Moda Kesik Pantolon Yeni Moda Kesik Pantolon Yeni Moda Kesik Pantolon

Bu Pantolon Ülkemizde Kullanılabilir mi?

Antalya ve İzmir gibi yazlık turist çeken yerlerde kullanılabilir. Bu ülke ne modalar atlattı o kadar da abartılacak bir pantolon olduğunu düşünmüyorum. Yazlık mekana gidene kadar alt kısmı ile birlikte kullanılabilir, gidince alt kısmı çıkartıp rahatça gezebilirsiniz.

Tabiki eşiniz, babanız ve sevgiliniz izin verirse…

Saygılar.
Fakir Yazar.Yeni Moda Kesik Pantolon 425$” için 4 yorum

 • 18 Mayıs 2017 16:28 Hamdi Çetin Cevapla

  Gülmekten öldüm yorumuna 😀 Şimdi amaçları şeydir büyük ihtimal istediğin zaman short gibi kullanacaksın istediğin zaman normal pantolon gibi ama normal pantolon hali çok saçma 😀

 • 18 Mayıs 2017 17:06 Celali Yöndemli Cevapla

  Yakında görmeye alışık olucağımız bir pantolon şekli olucak. Eskiden yırtık pırtık pantolon giyenler dışlanırdı şimdi ise moda vay anasını…

 • 19 Mayıs 2017 15:06 Enes Talha Cevapla

  Bunu giyersek medeni olur muyuz? Kutlu ülkemize gelmemesini diliyorum. Batıtılar giysin bizlik değil böyle şeyler :)) Biraz daha inovasyon yaparak daha güzel ve kullanışlı bir hal aldırtabilir ama bunu tasarlayan adamda da kafa yok sanırım 🙂

 • 20 Mayıs 2017 19:38 Safiye Yaşar Erdiger Cevapla

  Bence bu pantolon herhangi bir tehlike anında kertenkele misali kuyruğu bırakması misali tasarlanmış.:D Bu kişiyle röportaj yapılsa eminim benim yazdığımı söyler.
  Bir de bunların renk değiştireni çıkarsa hiç şaşmayın. 😀

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Tavsiye Yazılar
Ailenin Önemi

Aile kavramı tüm insanlar için evrenseldir ve kutsal bir öneme sahiptir. To …