Bunları da Okuyabilirsiniz
Web Sayfası İstatistikleri İçin Yandex Metrica
Mikro Terazi Nedir? Mikro Terazi Özellikleri Nelerdir?
14 Şubat Yavuklular Günü Geliyormuş
Beni Gülmekten Yerlere Yatıran Askerlik Anısı
Afrika Kıtası’ndaki En Tuhaf Yasalar
2016 Yılında Vefat Eden Ünlüler
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Yeni Moda Kesik Pantolon 425$

Yeni Moda Kesik Pantolon
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
18.05.17
Yorum
4 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Web sayfalarında gezerken gördüm bu kot pantolon modasını. Aslında mantıken gayet güzel düşünülmüş bir moda. Kesik Pantolonu Sizler için inceleyip yazacağım.

Aga Bu Nedir Böyle?

Yeni Moda Kesik Pantolon

Görsellerde ki dizaynından da anlaşılacağı gibi iki parçadan oluşmuş bir pantolon. Üst kısım ve alt kısımı birbirine bağlayan ortadaki iki bölüme birleşim sağlayan 5-10 cm bağlama kumaşı. Diğer siyah versiyonunda birleştirmek için düğmeler kullanılmış.

Pantolon giyildikten sonra şekil kaybına uğramasın diye pantolonun iç bölgesine sert plastik eklenmiş. Bu nedenle alt kısım ve üst kısım son derece biçimli duruyor.

Pantolondaki Amaç Ne Olabilir?

Yeni Moda Kesik Pantolon

Bu pantolonu günlük hayatımızda kullanmamız mümkün değil. Gerçi bu pantolona 425$ verilir mi oda tartışılır. Pantolonun giyilebileceği yerler yazlık ve turistik mekanlar olabilir. Ayrıca pantolonu Üreten ve dizayn sahibi Y/Project farklı renklerde ve modalarda da bu tür pantolonlar üretmekte.

Yeni Moda Kesik PantolonYeni Moda Kesik Pantolon Yeni Moda Kesik Pantolon Yeni Moda Kesik Pantolon

Bu Pantolon Ülkemizde Kullanılabilir mi?

Antalya ve İzmir gibi yazlık turist çeken yerlerde kullanılabilir. Bu ülke ne modalar atlattı o kadar da abartılacak bir pantolon olduğunu düşünmüyorum. Yazlık mekana gidene kadar alt kısmı ile birlikte kullanılabilir, gidince alt kısmı çıkartıp rahatça gezebilirsiniz.

Tabiki eşiniz, babanız ve sevgiliniz izin verirse…

Saygılar.
Fakir Yazar.

Benzer Yazılar
Yazarlar Hakkında
yazar
FAKİR YAZAR
Balıkesirliyim, 27 Yaşındayım. 16 Yaşından Beri Web ve Web Yazılım ile Uğraşıyorum. Bu işi Meslek Olarak Değil Boş Zamanlarımda Hobi Olarak Yapıyorum. Balıkesir Üniversitesi MYO Bilg. Tekn. Prog. Mezunuyum. Boş Zamanlarımda Fakir Yazar'a Yazılar Yazıyorum.
yazar
KÜRŞAT
7 ekim 1987 doğumluyum. Çukurova Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema son sınıfta öğrenciyim. Televizyon ve sinemayı seviyorum. Yazılarım genellikle radyo ve televizyon odaklı olup her konuda yazılar yayınlamaya özen göstereceğim.
Önceki Konu
Fakir Yazar’ın Çevre İle İletişimi
Sonraki Konu
Online Oyunlardaki Irkçılık ve Hakaret Problemi
Yorumlar
Facebook'dan Yorum Bırakın
Fakir Yazar Üzerinden Yorum Bırakın
Bu yazıya 4 kişi cevap yazdı.
  1. Gülmekten öldüm yorumuna 😀 Şimdi amaçları şeydir büyük ihtimal istediğin zaman short gibi kullanacaksın istediğin zaman normal pantolon gibi ama normal pantolon hali çok saçma 😀

  2. Yakında görmeye alışık olucağımız bir pantolon şekli olucak. Eskiden yırtık pırtık pantolon giyenler dışlanırdı şimdi ise moda vay anasını…

  3. Bunu giyersek medeni olur muyuz? Kutlu ülkemize gelmemesini diliyorum. Batıtılar giysin bizlik değil böyle şeyler :)) Biraz daha inovasyon yaparak daha güzel ve kullanışlı bir hal aldırtabilir ama bunu tasarlayan adamda da kafa yok sanırım 🙂

  4. Bence bu pantolon herhangi bir tehlike anında kertenkele misali kuyruğu bırakması misali tasarlanmış.:D Bu kişiyle röportaj yapılsa eminim benim yazdığımı söyler.
    Bir de bunların renk değiştireni çıkarsa hiç şaşmayın. 😀