Fakir Yazar’a Soru Cevap

Merhaba Arkadaşlar

Oluşturduğum bu sayfada Fakir Yazar’a en çok sorulan sorulara yanıt vereceğiz. Fakir Yazar İletişim bölümünden bize ulaşabilir, blog sayfamız hakkında sorular sorabilirsiniz. En kısa sürede cevapları size geri dönecektir.

En çok sorulan sorular ile başlayalım;

Soru: Blog Sayfanın Teması Niye Bu kadar Sade? Değiştirmeyi Düşünmüyor musun?
Cevap: İçerik odaklı bir blog olduğu için sadelikten yanayım bu nedenle yazı odaklı sade bir görünüm yeterli bizim için. Temayı değiştirmeyi düşünüyorum! Ancak uygun bir tema bulamıyorum hazır temaları da kullanmak istemiyorum sebebi de hangi sayfaya girsem birbirine benziyor, diğer bloglardan bir farkımın olması gerek. Zamanım olsa kendim kodlayacağım ancak sadece makale yazmaya zaman ayırabiliyorum.

Soru: Şimdiye Kadar Fakir Yazar İçin En Olumsuz Şeyler Ne?
Cevap: Başta Hosting sıkıntısı çekiyoruz! Kısa sürede çok fazla ilgi beklemediğim için yüksek kapasiteye sahip bir Hosting almamıştım, bu durum biraz sıkıntı yarattı benim için. Yazılarımıza yapılan yorumlar gayet güzel harika yorumlar geliyor ve her yorumda çok mutlu oluyorum. Ancak bunun yanında başarı ve olumlu şeyleri çekemeyen insanlar var arada sırada mail olarak hakaret içeren mailler yorumlar alıyorum bu beni üzüyor. Ancak pek fazla taktığım söylenemez.

Soru: Yazdığın makalelerde niye görsel ve resim kullanmıyorsun?
Cevap: Yazmış olduğumuz konulara çok gerekmediği sürece görsel eklemiyoruz. Genelde yazı ağırlıklı makaleler yazdığımız için pek gerekli degil. Bloğumuza giren kişinin resimlere bakıp çıkmasını değil, yazılarımı okumasını istiyoruz bu sebep ile görseli az tutuyoruz. Genel tercihimiz budur.

Soru: İçerik ve Makale üretmekte sıkıntı çekiyor musunuz?
Cevap: Şimdiye kadar içerik sıkıntısı çekmedim. 15 günlük makale yazarım, hepsini taslak olarak kaydederim tek tek 2 günde 1 yayınlarım. Boş zamanlarımda kitap okuyorum. Film dizi izliyorum. Forum sayfalarında sosyal medya kanallarındaki konulara dahil oluyorum, bir sürü içerik çıkıyor bana yeter ki yazmasını bilin. Yazmasını bilince ufacık bir şeyden 300-400 kelimelik makale çıkartabilirsin. 🙂 Sağolsun yazar arkadaşlarım da yardımcı oluyor.

Şimdilik en fazla gelen sorular bunlar sizlerden sorular geldikçe soru-cevap bölümünü güncelleyeceğim.

Saygılar.
Fakir Yazar.