Temanız.com ve Yeni Fakir Yazar Teması

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Gördüğünüz gibi yeni Fakir Temasını Temanız.com ve Mert TOPUZ isimli arkadaşımız sayesinde yaptık. Gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Yeni bir tema olduğu için ufak tefek sorunlar olacaktır zamanla düzeltilir.

Niye Hazır Tema Kullanmayıp Sıfırdan Tema Yazdırmak Zorunda Kaldım?

İnternet’de ücretli ücretsiz bir çok wordpress teması mevcut ancak. Bu temaları herkes kullanıyor bir temayı milyonlarca webmaster ve tasarımcı kullanıyor. Bu durumda beni rahatsız ediyor. Kişisel bir blog sayfasının kişisel kendine özgü bir teması olması gerektiğini düşünüyorum.

Bir yandan da bundan önce kullandığım Kent teması ile Adsense onay verdi bende bir webmaster forumuna “adsense onayladı” diye konu açtım. Büyük bir hata yaptım aslında bunu gören bazı cahil arkadaşlar kullandığım kent temasına yüklendiler 1 ay önce yüzüne bakılmayan kent teması bir anda popüler oldu. Kendime özgü bir tema isteyişimin de bir sebebi budur.

Fakir Teması’nda Neler Yaptık?

Eski temada olduğu gibi temadan çok içeriği odak noktası olarak gösterdim. Mert’den bu şekilde dizayn etmesini istedim. Gerekli düzenlemeleri yapmasını sağladım. Temada bulunan her bölüm, her görsel, her yazı Tema Ayarları adı ile tema düzenleme panelinden rahatlıkça düzenleniyor yani evet temanın kendine özel düzenleme panelini de yazdı Mert TOPUZ işinde bu kadar iyi.

Fakir Tema Düzenleme Paneli

İleride eksiklikleri not alıp Fakir Tema 2.0‘ı geliştirmek istiyorum. Ancak zaman ile olacak şeyler bunlar.

Gelelim Temayı Kodlayan Mert TOPUZ ve Temanız.com’a

Mert TOPUZ ve Temanız.com ile Webmaster Forumunda açtığı konu üzerinden iletişim kurdum. Konu üzerinden özel mesaj yolladım, temada istediğim özellikleri yazdım. Bana bir fiyat söyledi ve uygun geldi. Ardından “1 haftada yaparım hocam” dedi  ve 1 hafta olmadan 5 günde yaptı ve bitti.

Html, css, php ve dizayn konusunda en iyilerden biri yapmasını istediğim her şeyi ikiletmeden hemen yaptı. Olmaz imkansız diye bir şey yok Mert TOPUZ için.

Aşağıda Mert TOPUZ ve Temanız.com hakkında linkler vereceğim. Linkleri inceleyip Mert TOPUZ ile güvenle çalışabilirsiniz. Kendisine her konuda referans olurum.

Mert TOPUZ İletişim ve Referans Linkleri

Mert Topuz İle İletişim Kurmak için

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/temanizcom
Twitter Adresi: https://twitter.com/temanizcom
İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/temaniz
Mail Adresi: mmerttpz@gmail.com

Saygılar.
Fakir Yazar.

Yorumlar ( 16 )
Yorum ekle
 • Mert Topuz

  Bu tema da sizinde değerli görüş ve önerileriniz oldukça fazladır hocam, şahsen böyle ilgili kişiler ile çalışmak beni gerçekten çok mutlu ediyor. Blog yazarlığı çok ama çok güzel bir iş olmasına karşın sizin gibi düzenli ve severek yapan çok fazla kişi kalmadı açıkçası.. Tema sizinde görüş ve önerilerinizle buralara geldi 🙂 Umarım tekrar çalışırız, iletişimi hiç kopartmadan blogunuzun bir takipçisi olacağım. Blogunuzun geleceğinin çok parlak olduğuna da eminim 🙂 Sağlıcakla kalın, görüşmek dileğiyle 🙂

 • Tekerlekli Sandalye İstanbul

  Hocam hayırlı olsun, tema tasarım falan güzel fakat çok kalabalık geldi gözüme. Emeğinize sağlık..

 • Süleyman ÖZKAN

  Güzel tema olmuş. Tema kesinlikle fakir değil. Oldukça şık ve modern bir kişisel blog teması olmuş. Özellikle renkelr benim çok hoşuma gitti. Güle güle kullan kardeşim, başarılar.

 • murat

  Tema gayet güzel ve sade olmuş. Blöf olmak özgün olmak gerekir. En güzelini yapmışsınız kendinize özgü sadece sizde olan bir tema. Hayırlı uğurlu olsun . Güzel güzel bilgi paylaşımı makaleler bekliyoruz sizden 🙂

 • FahriCan Usta

  alışılmışın dışında ama güzel 😀

 • WebCenneti Blog

  Hocam gerçekten mobilde çok hoş görünüyor. Hayırlı olsun. Mert arkadaşımızın da ellerine sağlık. Eğer ben de düşünürsem ilk olarak Mert arkadaşımızla iletişim kuracağım.

 • Gökhan

  Kardeş yeni teman öncelikle hayırlı uğurlu olsun.
  İnan ki çok beğendim ben gerçekten mükemmel bir iş çıkmış ortaya yapan arkadaşın emeğine sağlık, mükemmel bir iş çıkarmış ortaya.
  Yapılabilecek en güzel temalardan bir tanesi, tekrar hayırlı olsun.

 • Halil GÖNÜL

  Hayırlı olsun yeni tema, gayet de güzel olmuş. Çok rahat.

 • Hamdi Çetin

  Merti tanıyorum forumdan gerçekten çok güzel bir iş çıkarmış. Eline sağlık sanada hayırlı uğurlu olsun kardeşim benim iyi günlerde kullanman ve bloglaman dileğiyle.

 • onur

  Gayet hoş ve şık bir tema olmuş. Çizenin de yapanın da ellerine sağlık. Size de hayırlı olsun Fakir Yazar…

 • jdsezer

  Göz yormayan sade professıonal bir tasarım tebrik ederim

 • bilen cevaplasin

  hayırlı uğurlu olsun temanız ile ilgili bir kaç eksiklikten söz edeceğim bern şahsen dolu tema severim altlara inince sol boşluk hoş değil üstteki menü vs olan şeyler inerken beraberimizde inerse çok daha güzel olur

  • Fakir

   Fakir Tema v2.0’da inşallah bunları da gözden geçiririz 🙂 Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

 • barisct

  Orjinal sade, şık ve güzel bir tema olmuş. Mert Topuz gerçekten iyi iş başarmış. Eline sağlık.

 • Yusuf

  Benim de en sevdiğim şeydir sadelik. Siz de bu temayı yaptırarak benim gibilerin gönlünü kapmış oldunuz. Efsane tema!