Yeni Moda Kesik Pantolon 425$

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Web sayfalarında gezerken gördüm bu kot pantolon modasını. Aslında mantıken gayet güzel düşünülmüş bir moda. Kesik Pantolonu Sizler için inceleyip yazacağım.

Aga Bu Nedir Böyle?

Görsellerde ki dizaynından da anlaşılacağı gibi iki parçadan oluşmuş bir pantolon. Üst kısım ve alt kısımı birbirine bağlayan ortadaki iki bölüme birleşim sağlayan 5-10 cm bağlama kumaşı. Diğer siyah versiyonunda birleştirmek için düğmeler kullanılmış.

Pantolon giyildikten sonra şekil kaybına uğramasın diye pantolonun iç bölgesine sert plastik eklenmiş. Bu nedenle alt kısım ve üst kısım son derece biçimli duruyor.

Pantolondaki Amaç Ne Olabilir?

Bu pantolonu günlük hayatımızda kullanmamız mümkün değil. Gerçi bu pantolona 425$ verilir mi oda tartışılır. Pantolonun giyilebileceği yerler yazlık ve turistik mekanlar olabilir. Ayrıca pantolonu Üreten ve dizayn sahibi Y/Project farklı renklerde ve modalarda da bu tür pantolonlar üretmekte.

Bu Pantolon Ülkemizde Kullanılabilir mi?

Antalya ve İzmir gibi yazlık turist çeken yerlerde kullanılabilir. Bu ülke ne modalar atlattı o kadar da abartılacak bir pantolon olduğunu düşünmüyorum. Yazlık mekana gidene kadar alt kısmı ile birlikte kullanılabilir, gidince alt kısmı çıkartıp rahatça gezebilirsiniz.

Tabiki eşiniz, babanız ve sevgiliniz izin verirse…

Saygılar.
Fakir Yazar.

Yorumlar ( 4 )
Yorum ekle
 • Hamdi Çetin

  Gülmekten öldüm yorumuna 😀 Şimdi amaçları şeydir büyük ihtimal istediğin zaman short gibi kullanacaksın istediğin zaman normal pantolon gibi ama normal pantolon hali çok saçma 😀

 • Celali Yöndemli

  Yakında görmeye alışık olucağımız bir pantolon şekli olucak. Eskiden yırtık pırtık pantolon giyenler dışlanırdı şimdi ise moda vay anasını…

 • Enes Talha

  Bunu giyersek medeni olur muyuz? Kutlu ülkemize gelmemesini diliyorum. Batıtılar giysin bizlik değil böyle şeyler :)) Biraz daha inovasyon yaparak daha güzel ve kullanışlı bir hal aldırtabilir ama bunu tasarlayan adamda da kafa yok sanırım 🙂

 • Safiye Yaşar Erdiger

  Bence bu pantolon herhangi bir tehlike anında kertenkele misali kuyruğu bırakması misali tasarlanmış.:D Bu kişiyle röportaj yapılsa eminim benim yazdığımı söyler.
  Bir de bunların renk değiştireni çıkarsa hiç şaşmayın. 😀