Fakir Yazar Abonelik

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Fakir Yazar Blog sayfamızın sağ bölümünde uzun süredir Abonelik Bölümü mevcut belki bloglarda abonelik nedir? ne işe yarar? bilmeyen arkadaşlar vardır. Biraz bahsedeyim sizlere.

Fakir Yazarda Mail Aboneliği Nedir?

Fakir Yazar Blog sayfamıza E-Mail adresiniz ile abone olduğunuzda yazarlarımız tarafından yazılan her yazı abone olduğunuz mail adresinize gelir. Yeni yazı yayımlanınca diğer günün öğlen saati 13:00 da yeni yazı mail olarak gelir. İsteğe göre okur yorumlarsınız. 🙂 Bu sizin tercihiniz. Bu sayede son yazılarımızdan haberdar olursunuz.

Fakir Yazarın Yazılarına Nasıl Abone Olunur?

Blog sayfamızın sağ bölümünde bulunan “E-Posta Aboneliği” abonelik bölümünden E-mail adresi istenilen yere yeni yazılardan haberdar olmak istediğiniz E-mail adresinizi yazın ve Abone OL butonuna tıklayınız. Ardından yeni bir ekranda sizden harf doğrulaması isteyecek bu doğrulamayı yaptıktan sonra E-mail adresinize doğrulama maili gelecektir bu gelen maildeki linke tıklayarak aboneliği aktif etmiş oluyorsunuz bu sayede sayfamızda yayınlanan her yazıdan mail ile haberiniz olacaktır.

Önemli Not: Fakir Yazar blog yazarlarının yeni yazılan yazıları harici her hangi bir reklam maili gönderilmeyecektir. Mail adresleriniz kesinlikle ikinci bir şahıs ile paylaşılmayacaktır.

Saygılar.
Fakir Yazar.


Tavsiye Yazılar