Bunları da Okuyabilirsiniz
Renk Körlerine Mucize Gözlük Enchroma
Beyaz Kağıt ve Kömür Karası Kalem
Gelen Yorumların Web Sayfanız için Önemi
Fakir Yazar 2016 Yılında Neler Yaptı!
Yeni Başlayanlara Akvaryum ve Balık Bakım Önerileri
Lanet Olası Yorgan!
Paylaş
Paylaşımı Kapat

Fakir Yazar Abonelik

Fakir Yazar Blog Abonelik
Okunma Süresi
2 Dakika
Yazar
Fakir
Yazı Tarihi
27.07.17
Yorum
0 yorum

Merhaba Fakir Yazar Okurları;

Fakir Yazar Blog sayfamızda alt bölümde uzun süredir abonelik bölümü mevcut belki bloglarda abonelik nedir? ne işe yarar? bilmeyen arkadaşlar vardır. Biraz bahsedeyim sizlere.

Fakir Yazarda Mail Aboneliği Nedir?

Fakir Yazar Blog sayfamıza E-Mail adresiniz ile abone olduğunuzda yazarlarımız tarafından yazılan her yazı abone olduğunuz mail adresinize gelir. Yeni yazı yayımlanınca diğer günün öğlen saati 13:00 da yeni yazı mail olarak gelir. İsteğe göre okur yorumlarsınız. 🙂 Bu sizin tercihiniz. Bu sayede son yazılarımızdan haberdar olursunuz.

Fakir Yazarın Yazılarına Nasıl Abone Olunur?

Blog sayfamızın alt bölümünde bulunan “Fakir Yazar’a E-posta İle Abone Olmak İstemez misin?” abonelik bölümünden E-mail adresi istenilen yere yeni yazılardan haberdar olmak istediğiniz E-mail adresinizi yazın ve Abone OL butonuna tıklayınız. Ardından yeni bir ekranda sizden harf doğrulaması isteyecek bu doğrulamayı yaptıktan sonra E-mail adresinize doğrulama maili gelecektir bu gelen maildeki linke tıklayarak aboneliği aktif etmiş oluyorsunuz bu sayede sayfamızda yayınlanan her yazıdan mail ile haberiniz olacaktır.

Önemli Not: Fakir Yazarın yeni yazılan yazıları harici her hangi bir reklam maili gönderilmeyecektir. Mail adresleriniz kesinlikle ikinci bir şahıs ile paylaşılmayacaktır.

Saygılar.
Fakir Yazar.

Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.